Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Gumi nelkul csinaltuk. Lehetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gumi nelkul csinaltuk. Lehetek terhes?!

Figyelt kérdés

Igazabol en vagyok mindig az aki pont nagyon ellenzi a gumi nelkuli szexet es nagyon paranoias is vagyok ilyen szempontbol...eddig gumi nelkul sosem.

De tegnap annyira elkapott a hev a baratommal hogy gumi nelkul is belementem.Azt mondta tud ram vigyazni es nem is ment el bennem

Tudom hogy az elovaladektol is lehet valaki terhes de kb hany szazalek az esely?!

Mult honap 15.en jott meg a menstruaciom...ha ez szamit valamit


2013. júl. 15. 06:51
 1/5 anonim ***** válasza:
85%

Szegény gyerek! Már hallom fejben, ahogy magyarázzátok neki:


"Hát, az igazából úgy volt, hogy apáddal sürgős b~szhatnékunk támadt..."

2013. júl. 15. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
65%
Remélem, majd a kicsire is tud vigyázni.
2013. júl. 15. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

"Azt mondta tud ram vigyazni"

remélem a kicsire is majd ilyen jól, gondolom jó apja lesz.


"hany szazalek az esely"

50-50%


vegyél be tabit, menj el nőgyógyászhoz vagy mittudomén...

ezekhez a dolgokhoz általában nem tudok értelmeset írni, mert nem értem meg, mi olyan megerőltető egy gumihúzásban, kb 2 mozdulat (ebbe benne van a zacskó kibontása is)

ha meg terhes vagy, sírtok mind a ketten, hogy az egész éltetek ezzel ellett bszva, miközben ész nélkül dugtok.

Ezt nevezik felelőtlenségnek, 100%ban.

2013. júl. 15. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ez nagyon egyénfüggő. Van ismerősöm aki 3 éve megszakítással védekezik és nincs náluk gond van akinél meg elég 1x és teherbe esik. Szóval ehhez konkrét százalékokat lehetetlen írni vagy igen vagy nem. De ha nem akartok gyereket rizikózni jobb gumit vagy tablettát használni. 23/F
2013. júl. 15. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Menjetek el esemény utáni tablettáért. Az aktust követő 72 órán belül kell bevenned. Máskor használjatok gumit.
2013. júl. 15. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!