Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Érdekes. Mire véljem ezt ....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdekes. Mire véljem ezt . Curtis. Tobbi lenn ?

Figyelt kérdés
Tegnap az Árkád parkolojában ott volt Curtis és majka.Amikor megérkeztem,még az autoban voltam,már akkor kozelebb jott Curtis ,és nagyon nézett.Amikor kiszálltam,elképesztoen nézett,annak ellenére,hogy én csak egy pillantást vetettem rá,mert nem vagyok valami korulrajongos tipus,bár nagyon tetszik a zenéje.Egész végig nézett,megfordult utánam,láttam,mert még késobb hátranéztem.Az az érdekes ebben,hogy hasonlitok a volt barátnojére kicsit,Krauszra.Nem tudom,mire véljem ezt...szerintetek?
2013. júl. 15. 09:12
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Pasik = szeretnek leskelődni ;) 21l
2013. júl. 15. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Biztos szívesen alád verne:D
2013. júl. 15. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Jó nő vagy gondolom, megnézett, mint általában a pasik.
2013. júl. 15. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
szúrná a fosódat
2013. júl. 15. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
37%

A veséd kellett neki.

Kiamart rabolni, ugyebár, nem is titkolja, hogy cigány.

Körtiszgyerek egy barom, Majkával együtt.

2013. júl. 15. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
Mutass màr magadról kèpet!
2013. júl. 15. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
gratulálunk! Valaki akit te sztárolsz meg akar ereszteni. (én nem tudom az kicsoda, a Majkát ismerem)
2013. júl. 15. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
nem semmi! ez már valami!
2013. júl. 15. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 ivilicious ***** válasza:
biztos bejössz neki..egy híres embernek nem jöhet be egy "átlagos" csaj???...bár én Curtist nem nagyon vágom,de Majkát ismerem, személyesen is
2013. júl. 17. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Istenem benedvesedett a kis bugyid két mümályer kamu gengszterre... szánalmas... dugasd meg vele magad, legalább lessz mivel dicsekedned az ostoba barátnőidnek...
2013. júl. 17. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!