Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miert csak akkor lett erdekes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert csak akkor lett erdekes szamomra a pasi amikor sz*rt ram?

Figyelt kérdés
Az elozmenyek nem lenyegesek..de utana egy pasival 2honapig osszevoltunk veszve minden egyes nap szinte konyorgott hogy bekuljunk ki/talalkozzunk..En nagyon haragudtam ra..neha irritalt ha ram irt..Utana 2.honap vegen abbahagyta..kicsit furcsaltam 1het utan kiborultam hogy nem keres..ra irtam hogy milenne ha taliznank es mondta h pont akkor irok amikor lezart es mar sz*rik ram igazabol?de taliztunk es azota is joba vagyunk le is fekszunk egymassal megint ami erzelmeket valtott ki belolem.Deaz meg mindig megvan hogyha nem foglalkozik velem kiakadok es kb a szolgaja leszek..errol le lehet szokni?:S pedig mostanaban neha szemetkedik is..meg ha nincs is ra semmi oka ezert kene kicsit megvaltoznom hogy neki se legyen ugy ha rossz kedve van rajtam tolti ki..L
2013. máj. 9. 10:48
 1/9 anonim ***** válasza:
A srac rajott, hogyan tud teged behulyiteni. Hogyan keltse fel az erdeklodesedet iranta. Eddig te hulyitetted ot, o ebbe beleunt, es most o teged. Most o van a jobb helyzetben. Okos a srac, elerte a celjat, mert ennyi ido utan vegre foglalkozol vele, nem csak szarsz ra. Te meg gondolkozz egy kicsit, magadtol is rajohetnel hogy szivat, ugy ahogy eloszor te is szivattad ot. Megeri ez neked? Szerintem keress mast, ennel a sracnal mar nincs eselyed
2013. máj. 9. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Mert nő vagy.
2013. máj. 9. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Jellemző női viselkedés. Az kell aki


1.Lesz*r

2.Már másé

3.Gazdag

4.50 centis bránere van

5.Híjdekemény "magyar harczos" vagy "sukár raj"

2013. máj. 9. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Azért van, mert éretlen vagy és magadat sem tiszteled.
2013. máj. 9. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
meg is érdemled
2013. máj. 9. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Elvette a nyalókádat, ezért vissza akartad kapni. Ráadásul így elérhetetlen, határozott pasi lett a szemedben, te lettél az alárendelt.


Röviden: tipikus nő vagy.

2013. máj. 9. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
mert a legtöbb nő így működik, ez már régóta így van.
2013. máj. 9. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Mert mint ahogy a Szigorúan csak szex c. filmben is van, a nők barmok.Röviden-tömören kb. ennyi a magyarázat.
2013. máj. 9. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
8-as: azért nem minden nő ilyen! "nők barmok" megint 1 idióta általánosítás :)
2013. máj. 9. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!