Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 2 tampon volt bennt a hüvelyem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nonuszka kérdése:

2 tampon volt bennt a hüvelyemben. Baj? Többit lennt

Figyelt kérdés

Tegnap cserelni akartam a tampont de elfelejtettem kihuzni a regit es igy felraktam az ujjat. Eszresem vettem mert nem volt kenyelmetlen. Reggel mikor kimentem a WCre akkor tünt fel. Ilyen meg sose volt.

A kerdesem, hogy ettöl nem lehet semmi bajom igaz?



2013. júl. 15. 09:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
de kiszedted?
2013. júl. 15. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
29%

Csak annyi bajod lehet tőle, mint egy túl sokáig benthagyott tampontól: TSS.


Mellesleg jó részeg lehettél, ha nem tűnt föl, hogy nem tudod rendesen fölrakni az újat...

2013. júl. 15. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Heló!


Ennyi idő alatt nem. De a hosszabb ideig van benned - 1-2 hét, akkor bizony előfordulat fertőzés, vag yakár rosszabb is.

2013. júl. 15. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
nem kell hozzá 2 hét, hamarabb is előfordulhat fertőzés.
2013. júl. 15. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Igen kiszedtem öket. Nem volt nehez felhelyezni vagyis nem ereztem, hogy nehezebb lenne mint azelött.

Reszeg nem voltam. Hanem megzavartak a WCn igy elfelejtettem a regit kihuzni es gyorsan felraktam az ujjat.

2013. júl. 15. 10:08
 6/11 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, semmi baj nem lesz. Velem is előfordult hogy véletlenül 2őt tettem be. De én este, lefekvés előtt észre vettem. El sem tudom képzelni hogy történhetett... azóta kétszer annyira oda figyelek.
2013. júl. 15. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
0%
fertőzés, vagy akár rosszabb is: Kikel belőled egy kis sárkány! :DD vagy még rosszabb... alien! :\ fuj... :D
2013. júl. 15. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

ha nem vagy rosszul, akkor nem kaptál tss-t.

azért máskor jobban figyelj :)

2013. júl. 15. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

nem vagyok rosszul semmi. csak most ahogy visszaemlekszem mikor elfeküdtem este belenyilalt elegge a hüvelyembe. de az szerintem nem a tamponok miatt volt.

nekem nagyon sok a mensim. szerintem egyszer verhianyos leszek :D borzaszto. igy furi is volt h nem aztam at az ejjel. a masik tampon fogott egy kicsit szerintem.

de amugx a vadlim elegge faj miota megjött :S nem tudom h miert

2013. júl. 15. 10:35
 10/11 anonim ***** válasza:
Nyugi, velem is volt ilyen, fogalmam sincs, hogy tettem fel úgy a másodikat, hogy az első nem tűnt fel... Csak aztán amikor vettem ki, nézem kettő jön, hát egy pillanatra megijedtem, azt hittem, hallucinálok, vagy nem is ébren vagyok, hanem álmodok, aztán csak röhögtem rajta :D Semmi baj nem lett belőle :D
2013. júl. 15. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!