Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ebből lehet a későbbiekben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ebből lehet a későbbiekben valami még? 17 éves csaj és 15/F részletek lent

Figyelt kérdés

A csaj vagyok. :D Mióta elkezdődött a suli, elég sokat nézzük egymást, legalábbis a tekintetünk mindig összetalálkozunk a folyosón. Nemrégen összefutottunk a buszon, ahol mielőtt leszállt, bámult és rámköszönt :O (anyukáját ismerem, szóval kicsit őt is, de ezelőtt tavaly pl sohasem köszönt - mondjuk akkor még nem is érdekelt :D)

Vagy pl egyszer a haverjaival állt az egyik ablakban, mikor kijöttem a könyvtárból.. ő mereven a földet nézte az addig csacsogó haverjai meg mind elnémultak.. kicsit égő is volt:D

Elég sokszor úgy tűnik, zavarban van ha én is ott vagyok.. (testbeszédből egyértelmű)

Múltkor bejelöltem iwiwen és írtam neki szülinapja alkalmából, amire tök kedvesen válaszolt is:) utána bejelöltem facebookon is. Pár nap múlva az én szülinapom volt, és akkor ő is írt nekem :) persze lehet hogy csak udvariasságból, de hát tudomásom szerint nem az a tipikus udvarias fajta, sőt..:D


Kicsit talán zavaros a dolog.. szerintem nem fog kezdeményezni, mert ahhoz túl fiatal még. Msn-re már nem akarom felvenni, mert azt túl nyomulósnak vélem :S hogy tudnék mégis közelebb kerülni hozzá? gondolom ezek megteszik kezdő lépéseknek.. de hogyan tovább? :S :$


2009. okt. 19. 18:17
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Pedig szvsz nemfog tovább lépni a fiú.

Ha msnen megvan már fog a fiú lépni szerintem, vagyis én tuti lépnék, de most a helyébe kvázi nem irnék rád, csakha már nagyon kivánnám a kapcsolat teremtést veled=).

Szerintem ne habozz kérd el az msnjét. 100% hogy megadja ha folyton bámul.

Egyépként azért nem kéri el, meg nemlép semmit, mert fél h gáznak találnád vagy túl nyomulosnak stb. Ne habozz=)

gl_and_hf F_16

2009. okt. 19. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Andrewka ***** válasza:
100%

Bármennyire nyomulósnak tűnik neked kell kezdeményezni.

Ha nem nagy vagány a srác akkor csak álmodozni mert 15 évesen egy 17 éves csajról.

2009. okt. 21. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
nem akarom leszólni helyből a srácot, lehet hogy komolyabb a koránál stb., de én sokszor úgy veszem észre, hogy még a velem egyidős srácok is sokkal gyerekesebbek nálam, pedig én sem vagyok koravén (szintén 17éves vagyok). Szóval biztos jó ötlet a dolog?:) persze egy próbát megérhet, csak én a saját példámból mondom, hogy rosszul is elsülhet a dolog. 17/L
2009. okt. 21. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!