Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy kontrolláljam a gondolata...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kontrolláljam a gondolataimat?

Figyelt kérdés
Tegnap akaratlanul is a barátnőmről olyan gondolatok jutottak eszembe önkielégítésnél, hogy meghal és a halott testével közösülök...mintha ezt akarnám, pedig nem, sőt ellenzem magamban, de mintha nem éreznék undort, pedig éreznem kéne, de egyszerűen csak taszít a gondolat, és nem tudom hogy verjem ki teljesen a fejemből, eszem ágában sincs ilyet tenni akármilyen halottal, a barátnőmmel meg főleg, nem is akarom hogy meghaljon, és elmeotthonba sem akarok kerülni. Nem értem miért jutott egyáltalán eszembe.

2013. júl. 16. 07:52
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Mielőtt még írjátok, a barátnőmmel csak ritkán tudok sajnos találkozni mostanában, és így már rég nem voltunk együtt...ezért csináltam már önkielégítést.
2013. júl. 16. 07:56
 2/11 anonim ***** válasza:
ez valamilyen pszichikai betegség lehet
2013. júl. 16. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Tegnap este fordult elő előszőr ez a nekrofil valami...azóta nem, remélem nem is fog, betegséget meg főleg nem akarok.
2013. júl. 16. 08:05
 4/11 A kérdező kommentje:
Ha tudom kontrollálni továbbra is magamat, akkor is van szerintetek valami baj? Vagy ez már eleve más lehet?
2013. júl. 16. 08:06
 5/11 anonim ***** válasza:
Nem tudod és nem is kell kontrollálni xd
2013. júl. 16. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Pedig most tudom xd akaraterő kérdése, én olyan gondolkodású ember vagyok/leszek, amilyen akarok lenni. Én tudatom, én gondolataim, én önkrontrollom.
2013. júl. 16. 09:37
 7/11 anonim ***** válasza:
43%
nincs semmi rosz a nekrofiliával ha még friss a hulla simán :D hát ha még meleg ha valaki már oszlásnak induló tetemre gerjed az beteges undorító , és fertőzés veszélyes és büdös mármint a hulla mind 1 a lényeg hogy ne agódj önkontrol és ne gondolkodj ilyeneken még a szadizmust is lehet irányítani nem hogy még ezt, lehet csupán valami extrémre vágysz valami újra ami nem azt jelenti hogy nekrofil lennél csak így jelez az agyad hogy kéne valami ujj valami extrém ha talol a barinődel próbáljatok valami ujjat ki és lehetőleg ne mond el neky lehet nem kompenzálná a dolgot csak mond hogy valami ujra vágysz és adj neky keményen :P Üdv : 1 Papp
2013. júl. 17. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
ja és semiféleképp ne folytogasd! vagy valami!
2013. júl. 17. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Értem, de már szerencsére kimentek a fejemből...úgy látszik aludni kellet rá egyet :) am igen, most hogy mondod, tényleg szeretnék már valami újat is kipróbálni...majd említem neki, hát ha élvezetesebbé tudjuk tenni a szext.
2013. júl. 17. 19:32
 10/11 anonim ***** válasza:

Engem is felizgat a gondolata, élőben sokkot kapnék egy halott láttán.. de a gondolataimban/filmekben felizgat.

pedig lány vagyok

2014. jan. 9. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!