Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy a helyes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy a helyes srácok bunkók viszont a rondák kedvesek, normálisak meg mindenkit megakar fektetni?

Figyelt kérdés
O_o??
2013. júl. 16. 09:30
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Mert talán ők sem rondák, csak annak tűnik ameddig meg nem ismeri az ember. Amelyik csaj lerondáz egy másik embert, magába kellene néznie, mert lehetséges hogy nincs sok különbség.
2013. júl. 16. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem teljesen ertem a kerdes veget, de ha nyelvtanilag ertelmezheto lenne, akkor is csak egy ujabb buta altalanositasrol szolna...
2013. júl. 16. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Akkor úgy mondom "akik öm nem az eseteink" .Ha így megfelel-.-
2013. júl. 16. 09:33
 4/9 anonim ***** válasza:
47%
Ez tényleg így van :s sajnos én is a bunkóbbak közé tartozom :/ de csak néha. A fiúk meg azt nem szeretik ha általánosítanak,ha egy fiú lejár edzeni, meg ad magára, akkor már bpuzi pl....... Vannak m.o-n problémák :) 17f
2013. júl. 16. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Jólvan.De akinek nem inge nem veszi magára.Nem kell egyből támadni.

Utolsó köszi az értelmes választ:) végre valaki :)

2013. júl. 16. 09:38
 6/9 anonim ***** válasza:

#4 Nem csak Magyarországon szívem :)

ajánlok neked egy külföldi, pénzes, nagy/fővárost, szerintem ott meghalnál a bunkóságoddal együtt, mert szrrá cikiznének, lenéznének. Vannak nálad rosszabbak is, ne aggódj, ott te is a "ronda" kategóriába tartoznál.

2013. júl. 16. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
aki jóképű az perc alatt kap nőt, így mindegy hogy bunkó-e vagy sem! aki meg csúnya az nem kap így kedveskednie kell, és persze rámászna mindenkire.
2013. júl. 16. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Kérdező, te egy beképzetl, kis taknyos, kislány vagy még. Nekemmár most sem vagy szimpatikus jellemre, hiába vagy szép, nem érdekelsz! Hallod?! Menjél babrizni az való neked még!
2013. júl. 16. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Mert azok az úgynevezett 'Jóképű' fiúk egoisták és beképzeltek és azt hiszik hogy mindent megtehetnek mert megkapnak bármilyen lányt. Akik sajnos nem néznek ki valami jól de kedvesek és normálisak mint én azokon a fiúkon átnéz minden lány.. 17/F
2013. szept. 25. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!