Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Titeket mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Titeket mennyire zavar, ha egy fiú sokat játszik?

Figyelt kérdés
Pár hete neten megismerkedtem egy lánnyal, tök jól elbeszélgetünk, de mióta felsoroltem neki több mint 15 PC játékot, amivel már idén játszottam azóta nem ír vissza. Miért?
2013. júl. 16. 10:54
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Én sem értem az ilyen lányokat O.o én is nagy "kocka" vagyok de a barátnőim mindig megjegyzik hogy megint nem írtam vissza nekik vagy ilyesmi. Szerintem keress más lányt akit kevésbé zavar ha "játszol".


14/L

2013. júl. 16. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2013. júl. 16. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Mert kocka gyerek= nem izmos pasi stb. ! Gyúrjatok :J 21f
2013. júl. 16. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Az, ha szabadidődben játszol, biztos nem zavarja, de ha már ismerkedéskor ezzel traktálod, akkor azt látja, hogy életedben ez központi szerepet tölt be. Egyébként igaz is lehet, mert én is játszom, de nekem 4-5 év alatt jön össze ennyi...


Legközelebb tartsd a szád, hacsak közvetlenül erre rá nem kérdez. Ha már már jobban ismeritek és kedvelitek is egymást valakivel, akkor kevésbé lesz zavaró, ha erről beszélsz.


Csak gondolj bele, hogy milyen lenne, ha ismerkednél valakivel, és rögtön a nyakadba öntene 600-féle műkörmöt meg szempillaspirált, és úgy éreznéd, hogy ez az élete központi része. Nem feltétlen érdeklődnél tovább.

2013. júl. 16. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Kellett neked 15 PC játékot felsorolni!
2013. júl. 16. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Kurvra leszarja, hogy mivel játszol. Inkább az a baj, hogy ez a beszédtéma egy olyan lánnyal, akit szemlátomást nemé érdeklik a játékok.


Írjál neki megint, hogy végig játszottad a Company of Heroes 2 campaignt, és újra van időd levelezni, és ha gondolja folytasssátok...

2013. júl. 16. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Hát én eddig olyan 15 játekkal játszottam 21 évem alatt xD de nem köt le :s
2013. júl. 16. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Hát én is szeretek kockulni lány létemre, de amikor a párom többet Lolozott, mint amennyit velem volt, akkor kissé mérges voltam rá. Akkor meg pláne, amikor elkezdett vásárolgatni. Igencsak megmérgezi a kapcsolatot... Én próbáltam megtanulni vele játszani, együtt is játszottunk, de nem az én játékom lett. Ez fél évig tartott, mára kinőtt belőle. Meg kell találni az egyensúlyt. Tegnap pl. ő nyomott két rankedet, addig én megcsináltam egy kampányt a L4D2be. 18L
2013. júl. 16. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

minek írsz neki egy 15-ös listát? A lányok nem buknak erre. Oké, mondhatod, hogy szeretsz játszani, mi a kedvenc játékod, de ha írsz egy ilyet az jön le, hogy te folyamatosan gép előtt ülsz.

Amúgy nem biztos, hogy ez ijesztette el, lehet valami teljesen más amit te nem vettél észre.

2013. júl. 16. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
az én barátom is kocka, de nem zavar mert én addig nyugodtan tudok olvasni, nézni a sorozataimat, vagy bármi mást csinálni amibe nem tudom belerángatni
2013. júl. 16. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!