Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért csk ilyen fekete-fehéren...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csk ilyen fekete-fehéren látoma dolgokat?

Figyelt kérdés
Például, ha egy szép lány rondának tart, akkor máris rondának könyvelem el magam és mivel a legtöbb szép lány rondának tart, csak olyan lányok tartottak helyesnek eddig tudomásom szerint, akik nem voltak a eseteim vagy bejöttek, de önbizalomhiányosak voltak vagy látszott, hogy már mindegy nekik ki csak legyen pasi, mert a fiúk nem vették észre őket a túlsúlyuk vagy egyéb külső hibájuk miatt. Én valahog ynem tudom elhinni, hogy ha engem helyesnek tart egy lány, akkor már helyes vagyok, én ronda vagyok és kész. Még ez az átlagos duma sem jön be.
2013. júl. 16. 20:36
 1/7 anonim ***** válasza:
Mindentől és mindenkitől függetlenül, őszintén: ha belenézel a tükörbe, te rondának tartod magad?
2013. júl. 16. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerinted ronda vagy? Most írd le és utána segítek.
2013. júl. 16. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Elsővel egy rugóra jár az agyunk :D
2013. júl. 16. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem vagyok elégedett az arcommal, meg a saját tesóim is rondának tartanak amúgy, már jó sok éve és ez is nyomaszt.
2013. júl. 16. 21:02
 5/7 anonim ***** válasza:

Mikor értik meg az emberek, hogy a szépség relatív? Mindenkinek más tetszik, mindenki mást néz meg, mindenki más miatt lesz szerelmes...


Tesókkal meg nem érdemes foglalkozni. Szeretnek szívatni gondolom.

2013. júl. 16. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Szerintem őszintén gondolják és mivel lányokról van szó, így még jobban üt. Amúgy sok szép láyn mondat már, hogy rodna vagyok, bár ők csak külsőre szépek, belülre férgesek...
2013. júl. 16. 21:28
 7/7 anonim ***** válasza:
Mit mondanál, ha azt kérdezném, hogy mik a jó tulajdonságaid? Tudnál mondani 10 ilyen tulajdonságot? Akár külsőt, akár belsőt?
2013. júl. 16. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!