Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért engem akar minden lány?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért engem akar minden lány?

Figyelt kérdés
Szinte minden lány le akar velem feküdni, és nem értem miért. Talán mert iszonyat jó pasi vagyok? De mindegyik csak ezért?!..
2013. júl. 17. 10:39
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
mutass képet
2013. júl. 17. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
100%
Biztos nem akar minden lány lefeküdni veled.. Szerintem egy kicsit sokra tartod magad, és ezért minden jelet annak veszel, hogy "lefeküdnének" veled, pedig tuti nem mind akar, ezt max beképzeled
2013. júl. 17. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Sajnos van egy kivétel: én.
2013. júl. 17. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 Akszidentális Errőr ***** válasza:
Élvezkedj csak amíg megteheted. Hamarosan csörren a vekker / telefon, aztán irány a meló...
2013. júl. 17. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Biztosan nincs más választásuk. A jó pasik már mind foglaltak.
2013. júl. 17. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
küldj már egy képet köszi :D
2013. júl. 17. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
SP is leakar veled feküdni. Iszonyat jó pasi nem vagy, mert ahoz a belsőnek is olyan jónak kell lenni. Az milyen, ha valaki külsőre sok nőt vonz magához, de belül egy féreg? Ez iszonyat jó pasi? Szerintem nem. Csak jobb vagy külsőre mint az átlagok.
2013. júl. 17. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Egy százkilós,eltunyult rusnyaság vagy,aki beképzeltségével próbálja leplezni keserűségét ..örülnél neki,ha akár pénzért lefeküdne veled egy lány...
2013. júl. 17. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Ugyan, szép dolog a szerénység, de még szebb az önkritika. Lassan 11 óra, ideje felébredni kisfiam :)
2013. júl. 17. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Csak azért mert rádnéz valaki az nem jelenti azt, hogy le akar veled feküdni
2013. júl. 17. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!