Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy itt rengete...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy itt rengeteg lány barátkozni, ismerkedni akar miközben van pasijuk? Sosem értem meg ezt?

Figyelt kérdés
2013. júl. 9. 14:29
 1/9 anonim ***** válasza:
Örülj neki, veled legalább egyáltalán szóba állnak valamilyen formában.
2013. júl. 9. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
A pasijuk nem nyújt elég élvezetet számukra, (lelki téren).
2013. júl. 9. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Hát ha megcsalós szinten akarnak ”ismerkedni”, akkor azokra van egy k val kezdődő szó. Nem tudom ismered-e? Egyébként ha csak normálisan ismerkedik az nem baj szerintem.
2013. júl. 9. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
de unom. én nem leszek barát zónás. elzavarom őket.
2013. júl. 9. 14:37
 5/9 anonim ***** válasza:
unják a banánt >:D
2013. júl. 9. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Barátkozni vagy szeretőt keresni nem egy és ugyan az!Attól,hogy valakinek van párkapcsolata,még nyugodt szívvel barátkozhat bárkivel!

Elég fura nézeteid vannak!

2013. júl. 9. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nem nincsenek azok. Nem leszek lelki szemetesláda. De te nyugodtan lehetsz.
2013. júl. 9. 15:12
 8/9 anonim ***** válasza:
Amíg ezt nyíltan megmondják, addig szerintem korrekt a dolog. Ha te meg úgy gondolod, hogy neked van elég barátod, akkor nem kell velük szóbaállni. Nem találkozott a kereslet és a kínálat, van ilyen.
2013. júl. 9. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Jól teszed kérdező, ha nem mész bele barátságokba nőkkel abban a reményben, hogy hátha lesz valami több. Neked nem arra van szükséged. Viszont próbáld nem felhúzni magad azon, hogy a nők meg csak barátot látnak benned (ehhez nekik is joguk van). Próbálkozz kitartóan, aztán ha nem jön össze semmi, még ott vannak a prostik, ha pénzed van, te vagy a főnök. ;)


31F

2013. júl. 24. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!