Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek milyen egy "magas-...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek milyen egy "magas-fenntartású" lány?

Figyelt kérdés

Jó vagy rossz az ilyen? A többségre jellemző ez manapság vagy kisebbségben vannak?


[link]


2013. júl. 17. 13:30
 1/7 anonim ***** válasza:

Simán csak torzult szemléleteik vannak.

Meg kell őket dugni és ott hagyni.

2013. júl. 17. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Még egy pszeudotudományos blog.
2013. júl. 17. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Az ilyet jobb kerülni, hacsak nem vagy multimilliomos esetleg maga a kékszakállú herceg:)
2013. júl. 17. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

A minap én is belefutottam ebbe a blogbejegyzésbe, de szerintem csak féligazságok vannak benne.

A kedvesség, tisztelet mindenkinek jól esik. A pénz, ajándékok egy másik kérdés, ki mit hozott otthonról. Van, aki egy közösen fizetett sátrazással is megelégedik, de van, aki zokon veszi, ha a pasija nem tud vele menni a tengerpartra nyaralni, mert neki nem telik rá. Az viszont, hogy valaki azért szakítson, mert a nő elvárja, hogy kinyissa előtte az ajtót, teljesen nonszensz. Persze az a férfi is, aki erre nem hajlandó.

2013. júl. 17. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy értitek? A példában a lánynak nem voltak olyan igényei, amit csak egy multi tudna kielégíteni.
2013. júl. 17. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
41%

A blog szarkasztikus!!!


Mert arrol van szo hogy itt mar magasfentartasu az a lany aki elfogad egy kavet es nem fizet erte... Es ettol felve nem is fogadnak el semmit felnek hogy rajuksutik ezt a belyeget. En is ilyen voltam. De mar xarok ra! Ha te hivsz meg randizni akkor igenis fizesd a kajat minimum... van masik 10 aki elvinne kajalni.


Jah es pont emiatt jottem ra hogy hulye vagyok. Angliaban is randizgattam es mindig fizettem a felet- furcsalltak is. Hollandiaban is! Hat nem. Ezentul nem csinalom ezt, hogy elmegyek randizni, pazarolon az idomet- mert sokszor egyebkent ez csak az- es akkor meg en is fizessek...


Te hivtal el, te fizetsz!

2013. júl. 17. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Vannak biztosan "magas-fenntartású" nők, de az nem ott kezdődik h figyelmességet vár el és h fel vállalja a férfi a kapcsolatukat. Ez még bőven alap kéne h legyen. A magas elvárások ott kezdődnek h keressen a pasi 100ezreket, legyen kocsija, háza, nyaralója, magánrepülője, főzzön, mosson, takarítson.

Sok férfi sajnos már nem hajlandó udvarolni. Úgy vannak vele h ha tenni kell a nőért akkor már nem is kell nekik. Meg mi az már h ő fizessen. Nekem még igenis udvarolt a párom (22 éves volt akkor most 24). Kinyitotta az ajtót, nem engedte h én fizessek, megfogta a kezemet..... stb. Neki nem okozott problémát, nekem pedig nagyon jól esett h ilyen figyelmes.

2013. júl. 17. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!