Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek egy 20-21 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek egy 20-21 éves átlagos (de nem ronda! ) lány találhat magának egy jóképű, nem kigyúrt, mégis magas, férfias férfit?

Figyelt kérdés
Szóval nem kell izomkolosszusnak lennie, de magas, szélesvállú, meg az kimondott férfias, borostás arc? Egyszerűen nem tetszenek a mostani pávafiúk, meg a kisfiús beütésű srácok, meg olyanok, akik velem egymagasak (én 171 cm vagyok). tudom, válogatós vagyok, bár azt is tudom, hogy ha beleszeretnék valakibe, rohadtul nem számítana az, hogy hogy néz ki (egyszer már megtörtént, h egy totál ellentétes kinézetű fiúba szerettem bele), de mégis most mindennél jobban vágyom egy ilyen férfire, aki persze belül is normális. SZóval az ilyen férfiak csak a filmekben/könyvekben vesznek észre egy átlagos kinézetű lányt?
2013. máj. 8. 22:29
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
végre egy lány, aki nem pávákat akar :)
2013. máj. 8. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
66%
174 vagyok, vállszélességem mint egy nőé és borostám csak 2 hét után van, az is úgy nő, mint a sivatagban a gyep. Akkor már nem is számítok férfinak a szemedben? :(
2013. máj. 8. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
0%

Attól függ kérdező, hogy hogyan nézel ki! Küldj képet privátban magadról.


Üdv, egy exgyúrós 23f/ 180++

2013. máj. 8. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Nyilván te lehetsz a kivétel. Merthogy én 185 magas vagyok, nem vagyok kigyúrt, hanem olyan átlagos testalkatú, de lesz ami lesz alapon inkább megcélzom a konditermet :) illetve a hét háromnegyedében borostás, mert utálok borotválkozni XD és mégse kellek a fenének se... Kész passz most már nem is érdekel.
2013. máj. 8. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
első: egy-két ismerősömön kívül, akik a SP-féléket tartják csúcspasinak, általában azt veszem észre, hogy a legtöbb nő ilyen pasit akar
2013. máj. 8. 22:32
 6/17 anonim ***** válasza:

Így a külső leírás illik rám. Az átlagos lányokat sem kerüli el a figyelmem. Gondolkozz azon mivel tudnád felhívni magadra a figyelmet. Benned is van valami különleges biztos;)


25/f

2013. máj. 8. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
ilyenből rengeteg van, bárhol, de ha van egy filmsztár vagy más médiaszemélyiség akit kinéztél magadnak akkor sehol
2013. máj. 8. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

én is utálok borotválkozni, de olyan gyorsan visszanő, hogy kb naponta, de max 2 naponta borotválhatom újra.


Persze nem nagy dzsungel, de már látszik, és persze tök hamar túl nő azon a ponton hogy nekem tetsszen,,

2013. máj. 8. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Egy tűzoltó megfelel? :)

Bár nem hiszem hogy itt ismerkednék gyakorikérdéseken :D

2013. máj. 8. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

én pont ilyen vagyok, bár a jóképű kicsit erős lehet

Am nekem is nehezen jön össze egy barátnő, de összehozom.

F19

2013. máj. 8. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!