Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A lányok szeretik a magas fiúkat?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányok szeretik a magas fiúkat?

Figyelt kérdés
??????????

2013. júl. 17. 15:03
1 2
 11/13 anonim válasza:

En 14 evesen 170-80 kozott vagyok, naponta 40-50 fekvotamaszt csinalok (rekord 1 menetben 133), vannak kockaim (bar ezt senki se tudja) es azert az eszem is megvan, de s.zar.nak ram a lanyok.Az osztaly legnepszerubb lanyanak, ugy egy nala 15-20 cm-el kissebb fiu volt az elso komoly baratja, aki mellesleg fizikailag gyenge is volt es az atlag es rossz kozotti tanulo... szoval mind1 mekkora vagy, legy nepszeru es bunko es maris buknak rad a buta lanyok.


P.S Csak 2 evet kestem az onsajnalattal....

2015. okt. 20. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:

Én 165cm vagyok kb és a fiú aki tetszik 190cm.

Nyilván nem a külső miatt jönnék vele össze de szerintem nincs olyan ember aki azért nem néz meg egy fiút hogy hű de szép szeme van vagy de jó magas vagy milyen jó a haja.

Lehet külsőleg tetszik de aztán kiderül hogy milyen a belsője és akkor kiábrándulok belőle.

2016. nov. 12. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:

Nekem nincs olyan hogy tetszenek.

Nem mindegyik magas fiúnak van olyan kisugárzása ami nekem bejön.

Nincs is egy átlag ideálom.

Ha megtetszik valaki az önmagáért tetszik meg akár külsőről akár belsőről van szó de ha most a külsőt vesszük nincs semmi konkrét elképzelésem.

Most nagyon tetszik egy fiú,ő elég magas hozzám képest,de volt barátom aki kb. félfejjel volt csak.

2016. nov. 12. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!