Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 174 cm "magas" vagyok, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

174 cm "magas" vagyok, de nekem a magasabb,175-176 centis lányok tetszenek. Lányok nagyon nem szeretik, ha alacsonyabb a pasijuk?

Figyelt kérdés
2013. jún. 18. 10:45
 1/7 anonim ***** válasza:

ez az 1-2 cm szerintem nem gáz..

bár ne a magasság alapján ítélj..

2013. jún. 18. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
38%
Hat sztem eleg viccesnek nezz ki amikor az utcan latok egy magasabb not egy ferfi mellett ...
2013. jún. 18. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
172 cm vagyok, nem igazán nézem meg a 185 cm alatti fiúkat, nem az eseteim.
2013. jún. 18. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Hát,ez nem épp a legnagyobb elvárás szerintem,ha pár centi van,az nem gond.Van egy csaj,20 centivel magasabb,mint én.Az már persze zavaró...
2013. jún. 18. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
74%
Attól függ, hogy nézel ki :) Hűű,akkor én tetszenék neked :D
2013. jún. 18. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

sztem velem nem lesz gond h én leszek az alacsonyabb mivel 181cm magas vagyok

F

2013. jún. 18. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ha anno nem "egyikkel" hanem a nálam fél fejjel alacsonyabb "másikkal" jöttem volna össze, akkor leszartam volna azt hogy alacsonyabb nálam.


(msndjuk azóta már szerencsére nem "egyikkel" hanem "harmadikkal" vagyok, de ez más kérdés.)

2013. aug. 30. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!