Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van olyan tizenéves csaj, aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan tizenéves csaj, aki sehol nem szőrteleníti magát? (ápolt, meg rendben tartja, csak nem majmolja ezt a hülye divatot) Kort írjatok légysziv'.

Figyelt kérdés
2009. okt. 20. 13:50
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
95%
nem, kihaltak
2009. okt. 20. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
95%

Szerintem 100 hogy nincs.

Sehol?! Ilyen tuti nincs. Lehet h van aki valahol nem szőrtelenít, de pl a lábát legalább nyáron biztos h mindenki.

L19

2009. okt. 20. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
27%
A kínai csajok. Ők genetikailag szőrtelenek (már hajtól és szemöldöktől eltekintve, persze), nincs gondjuk ilyesmire.
2009. okt. 20. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
75%
Nem vagyok szőrtelenítés-párti, de azért a sehol és soha az kicsit durva lenne. Ami mindenképp: hónalj, láb, bikinivonal, de csak nyáron, vagy ha fürdőbe megyek.
2009. okt. 20. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
97%

Szia!

Szerintem a szőrtelenítés nem a divattól függ. Én nem azért vagyok szőrtelen, mert így érezném magam divatosnak, hanem azért, mert nekem így jó.

2009. okt. 20. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
97%
utolsónál a pont.én is azért szőrtelenítem magam,mert így érzem jól magam
2009. okt. 20. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
a japán nőknél nem divat a szőrtelenítés
2009. okt. 20. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 A kérdező kommentje:

Azért az kissé erős, hogy a kínai csajoknak genetikailag nem lenne szőrzetük...


Persze, van aki a divattól függetlenül így érzi jól magát (nem értek egyet, de nem is szidom őket), de szerintem tagadhatatlan, hogy ez a teljes szőrtelenítés ma divat.

2009. okt. 20. 14:12
 9/36 anonim ***** válasza:
Kihaltak, sztem is.
2009. okt. 20. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
93%

ez nem divat. van aki azthiszi h az, éshogy ettől lesz nagykislány, meg menőkislány, de ebből előbbutóbb kinőnek.

én nemvagyokmár tizenéves, de mikor tizenévesen elkezdtem szőrteleníteni, az azért volt, mert eccer láttam egy erotikus filmet és ott a néni csupasz volt, és megtetszett, és így leszedtem énis :D nem teljesen, hanem csíkot hagytam. azóta is így csinálom, mert így tetszik.

2009. okt. 20. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!