Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A fiatal lányok miért buknak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fiatal lányok miért buknak az idösebb Buszsofőr pasikra?

Figyelt kérdés
Van egy buszsofőr ismerősöm 50éves,nem mondanám jó pasinak,egy 17éves full csinos lánnyal van együtt.Hogy van ez?
2013. júl. 17. 15:56
1 2 3
 11/27 anonim válasza:
100%
Amiért az idősebb pasik is buknak a fiatal buszsofőr lányokra :)
2013. júl. 19. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
100%
Dettó uaz a helyzet, 20 éves leszek és 45 elmúlt. Lassan két éve már. De lehet,hogy dobni fogom, mert képben van senki egy másik csaj is (32 körüli, házas, egy gyerek anyja), nagyon nyomult rá. -.- Ami nem is lenne gond, de a hétvégén lemondta az előre megbeszélt randinkat a másik miatt. Ilyent dolgot ,viszont nem preferálok...
2013. júl. 22. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
A volt sógorom 50 éves buszsofőr volt, amikor felcsípte egy tizamnyolc éves csaj. Még csak azt se mondhatom, hogy jó partinak számított, amellett alkesz volt, óriási pocakkal. De azért házasság lett a vége.
2013. júl. 24. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
100%
nem tudom, de most én is úgy vagyok, h meghalok egy sofőrért, teljesen beleszerettem, de sajnos ő nem az a legközvetlenebb típus :/
2013. júl. 24. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 A kérdező kommentje:
És mit eszel rajta?
2013. júl. 28. 00:50
 16/27 anonim ***** válasza:
100%
nemtudom, mint pasi érdekel, ha nem buszsofőr lenne, hanem mondjuk szakács, akkor is bejönne, de ha munkanélküli akkor is. talán az csak dob rajta, hogy épp ez a munkája, mert mindig látom, beszélek vele, és ezért könnyebben belehabarodok..arról nem is beszélve hogy az a nyakkendő milyen szexi rajta ;)
2013. júl. 28. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
100%
Mert olyan szexik az ingbe meg a nyakkendőbe.Én nekem is tetszik egy buszsofőr én L\22 ő olyan 44 körüli .Teljesen elvarázsolt nem tudom mivel.Belészerettem.Nincs senkije. Meg mert értelmesebbek mint a 18 év körüli pasik.TapasztaltakEleinte nagyomn nem tetszett meg ellene voltam de mæra ha rá gondolok akkor teljesen belé vagyok zúgva :-) :-) :-) :-) :-) :-) és nem tudooom mit tegyek olyan boldog vagyok amióta ismerem
2013. aug. 14. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
állj meg elől és kezdj el vele beszélgetni. Nekem bejött :)
2013. aug. 15. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
áá, ma nekem is :D
2013. aug. 15. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
Már beszélünk és jòban vagyok vele, csak nem tudom h kezdeményezzek?
2013. aug. 15. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!