Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tetszik egy fiatal buszsofőr!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy fiatal buszsofőr! Hogyan mutassam ki, hogy tetszik, anélkül, hogy megalázkodnék vagy leégnék előtte?

Figyelt kérdés
Én 19 vagyok, a sofőr kb 24! Sokszor ha a buszon összefutunk (hol máshol is lehetne?!) mindig mosolyog, hangosan köszön, látom a szemén, hogy nem úgy néz rám, mint a többi felszálló utasra! Ez a kedvesség annak tudható be, hogy apukám is buszsofőr volt (távolsági buszon) 4 évig (csak rokkant nyugdíjba ment?) A srác a helyijáratos buszokon dolgozik, apukámat talán látásból ismeri (vagy a bérletemből látja, ami nem havi, hanem éves bérlet).
2009. febr. 9. 18:24
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
szerintem kérdezd meg tőle, h méri ien kedves, de persze közbe mosolyogj, akkor biztos jobban fogod látni a dolgokat, mert az emebr mindenbe azt látja amit akar
2009. febr. 9. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
ez a miért vagy velem kedves nem óvódás? de azért köszönöm :)
2009. febr. 9. 18:28
 3/10 A kérdező kommentje:
de amúgy ha megkérdezem tőle, az nem égő? tehát ha tőlem valaki ilyet kérdezne..én tuti hülyének nézném... mert mondhatja azt, hogy egy sofőrnek az a dolga, hogy mindenkire mosolyogjon (a másik 20 sofőr közül egy se mosolyog, hanem az ablakon bámul kifelé)
2009. febr. 9. 18:30
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
nekem is a barátom az volt és elöbb azt akartam megtudni van barátnöje mert ezt sosem tudhatod...és mivel az én esetembe nem volt igy bevágotam lassan 2 éve vagyunk együtt a pasim is 24 éves!
2009. febr. 9. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Meg szabad kérdezni melyik városban jár?Barátom Volános volt,most Nógrád Volános.Én is szabadjeggyel jártam,míg nem lett kocsim!
2009. febr. 9. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Komló!

Igazából ha tudnám a nevét, tudnék vele beszélgetni, kiderülne, hogy van-e barátnője! Apukám is Volános volt ugye, de ő nem tudja kiről van szó...:S

2009. febr. 9. 21:00
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

szerintem maradj a női dolgoknál, minek támadni, te adj jeleket, ha ő akar lépjen, te ne fuss


még olyan célzást is megengednék magamnak a helyedben hogy: "kár h nem üres ez a busz és nem te viszel haza"

bár ezt talán csak szexnek venné :D

mindenesetre nőiés és kész


de ha előbb mindenképp a neve kell, és sehonnan nem tudod megkapni, kérdezd meg, mutatkozz be, az is jó, nincs abban semmi meglepő.

és jel is.

2009. febr. 9. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Mindenképp állj oda mellé beszélgetni!Rögtön érzed hogy mi a szitu!
2009. febr. 10. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
1 hete nem láttam.. nem buszozok eleget?:)
2009. febr. 10. 23:10
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Komló???

Hmm hátt ismerek pár komlói sofőrt :P

és van jópár aki nekem is bejön... ráadásul helyijáratos is... :P

2010. jún. 22. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!