Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Lent.

Figyelt kérdés

Ez a kérdés homoszexuális dolgokat tartalmaz



Szóval kiskoromban is tetszettek már fiúk szóval elfogadtam hogy homokos vagyok.

Szóval az volt hogy a legjobb barátom akivel együtt nőttem fel abba lettem szerelmes. Ez kb 2 évig tartott utána meg nem akartam és nem is jött volna össze szerencsére(akit ez érdekel írhat privit elmesélem) Olyan 4 hónapja megismertem egy biszexuális nagyon jóképű kedves pasit,és 2 hónapja elkezdtünk randizni. Közben nem volt hol laknom szóval ő befogadott és egy ideig nagyon jól elvoltunk ketten. Nagyon szeretem. Majd tegnap összevesztünk és elöttem sok kapcsolata volt és mindegyikről van egy "emlék". Nem szeret a múltjáról beszélni, én meg mikor összevesztünk felhoztam hogy sohasem beszél az apjáról az anyjáról a múltjáról. Eléggé megbánthattam mert ő felhozta hogy a barátom iránt még mindig érzéseket táplálok. Nagyon összevesztünk de viszont nagyon szeretem. (Azt tudni kell anyja apja kiskorában meghalt,és hogy azt kb 1 hónapja tudta meg hogy a haverom tetszett)

Szerintetek hogy vehetném rá hogy beszéljen a múltjáról,és hogy tudja sohasem csalnám meg??



2013. júl. 17. 17:45
 1/3 anonim ***** válasza:

A másodikra nem tudom a válasz de az első kérdésedre azt mondom,hogy ne erőltesd.

Majd ha úgy érzi készen áll rá elmondja magától de az a lényeg,hogy ő kezdeményezzen.

Ezt tapasztalatból mondom mert nekem is vannak ilyen fájó pontok a múltamban amiről nem szívesen beszélek..

remélem minél hamarabb kibékültök:)

2013. júl. 17. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy trollkodni jöttem és olyan értelmesen írtad le a dolgokat, hogy hiába vagy homokos nem azon a módon tálalod mint amit nem bírok elvislni ezért reménykedek benne, hogy kibékültök sok sikert...
2013. aug. 1. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat,és kedves 2. válaszoló köszönöm szépen hogy nem "trollkodtál" és sikerült megértened a helyzetet. 1. válasz oló köszönöm a tanácsot. Kibékültünk nagy nehezen vissza költöztettek hozzá, minden megbeszéltnk és most jobb a kapcsolatunk mint valaha. Még egyszer nagyon köszönök mindent :-)
2013. aug. 1. 16:11

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!