Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak, titeket mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, titeket mennyire zavar egy lányon a hiányos fogsor?

Figyelt kérdés

Sajnos 25 évesen eljutottam arra a szintre, hogy 5 fogamat pótoltatni kell.

Felül jobb és bal oldalon hiányoznak, szóval hogyha mosolygok, akkor látszik sajnos.

2 hónapig leszek ilyen "bányarém" még.


Ez milyen érzést vált ki belőletek férfiak?



2013. júl. 17. 22:20
 1/8 anonim ***** válasza:
Olyat mint amikor egy nőt amikor meglát egy ilyet férfiban.
2013. júl. 17. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nem tudom kedveském. Nem tudom elképzelni a mosolyod. De hát küldj képet, és elmondom hogy milyen benyomást tettél rám.


Na ne aggódj, küldj csak bátran ;-)

2013. júl. 17. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
nem a legjobb ajánlólevél. most javaslom, hogy az önértékelésed rombolását elkerülendő a következő két hónapban ne akarj mindenáron ismerkedni :-)
2013. júl. 17. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Szia! Engem személy szerint biztosan nem zavarna, persze attól is függ, hogy első randira mész, vagy egy 5 éves kapcsolatban jelensz meg így. Számomra sokkal fontosabb, hogy a másik intelligens legyen, lehessen vele beszélgetni, jól érezzük magunkat, meg érdeklődjön minden iránt. Az ilyen külső dolgok sokszor csak másodlagosak szerintem. (Persze bizonyos határokon belül, ami mindenkinél más)


23f

2013. júl. 17. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
53%
Én egy lányon két dolgot nézek meg fogsor ,haj.. utána a többi..
2013. júl. 17. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Hasonló helyzetben vagyok, így engem nem zavarna. De szerintem nem mindenki toleráns ezzel kapcsolatban.
2013. júl. 17. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Engem nem zavarna, főleg ha átmeneti a helyzet...


30/F

2013. júl. 18. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem zavar. Ha nincs egy foga se akkor nagyon jó sok tekintetben.
2013. okt. 13. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!