Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most a páwa pasik mellett,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most a páwa pasik mellett, már a popcsávók is hódítanak?

Figyelt kérdés
Mármint eddig itt voltak ezek a páwák, sok lány verte rájuk a nyálát, most meg már ezek a popcsávók is... nem hiszem el, most ők lesznek az új kedvencek?

2013. júl. 17. 23:17
 1/10 anonim ***** válasza:
az milyen?:DD
2013. júl. 17. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
91%
Unom a rinyát. A szingli pasik 90%-a nem a különböző trendek, vagy divatok miatt szingli, hanem saját balf*****ága miatt.
2013. júl. 17. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

én se tudom hogy az milyen :\

rakj ki légyszi egy szemléltetö képet :D

2013. júl. 17. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

[link]


mondjuk ilyesmi csak hosszabb hajjal is akár... most elkezdtem ilyenekt látni állandóan az utcán lányokkal

2013. júl. 17. 23:22
 5/10 anonim ***** válasza:
Fujj, ez szörnyű!
2013. júl. 17. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Micsoda, egy napszemüveg meg ilyen haj?:DDD

hát te hülye vagy kérdező :D

2013. júl. 17. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Légyszi rakj már ki egy képet(ne saját magadról), h lássuk te milyen vagy ehhez képest, csak viszonyításul, mert Bp-en kb állandóan ilyen arcok jönnek velem szembe az utcán
2013. júl. 17. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

[link]

ilyesmi stílust képviselek...pár éve még kb odáig is voltak értem a lányok, d emostmár ez az új hullám van..

2013. júl. 17. 23:47
 9/10 anonim ***** válasza:
Kösz maradok az egyszerű és normális pasiknál!Igaz,hogy ritkák,de a remény hal meg utoljára :D
2013. júl. 17. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Most gáznak kellene éreznem magam, hogy nem tudom milyen a páwa vagy a popcsávó? talán kellene.

Bocs, de a normális pasikra bukok.

19/L

2013. júl. 18. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!