Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért izélnek a lányok amiatt,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért izélnek a lányok amiatt, hogy nekem a lány kedvessége és jólelkűsége mellett a külsője is fontos?

Figyelt kérdés
Nem arról van szó, hogy nekem csak a külső, azaz a lány szépsége is fontos a lány pozitív tulajdonságai mellett. De nekem természetes szépségű, vékony, nem öntelt hanem szelíd lány kell. Ennek ellenére sok lány elégedetlen, hogy a külső is fontos. Pedig miért? Hiszen Magyarországon a legszebbek a tnilányok.
2013. jún. 17. 14:03
 1/7 Zakathol ***** válasza:
90%
Kevesebb energiát kéne fordítanod arra, hogy mások problémáival foglalkozz.
2013. jún. 17. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Csak ugyanannyit izélnek ezen, mint azok a szerencsétlen srácok, akik itt sírnak naphosszat, hogy mennyire felszínesek a nők. Egy kutya mindegyik. És ezt nőként írom. Teljesen természetes, hogy valakinek számít a külső is. Tudod, nem mindenki érett agyilag annyira, hogy ezt felfogja és el is fogadja. De az ilyenekért nem is kár :)

23L

2013. jún. 17. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Na ez az - a pasiknak is fontos a külső, holott a nőket okolják ugyanezen vádak miatt.. ááááhhhhh:D
2013. jún. 17. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
biztosan olyan lányok izélnek ezen akiknek nincs esélye nálad, de legalább megmondod, hogy mi az ideál, ninen ezzel baj, ha találsz olyan lányt aki megfelel az elvárásaidnak akkor egészségedre
2013. jún. 17. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem az a gond. hogy neked fontos a külső is, hiszen mindenkinek az valamennyire, A probléma az, hogy itt meg folyton a nőket hordják, le mert olyan pasi kell nekik, akit vonzónak találnak.... az egyenlőtlenség az a probléma.
2013. jún. 17. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

természetes, hogy fontos számodra a külső.

mindenki olyan partnert keres, aki számára vonzó. ebbe a fizikai vonzalom is beletartozik.

aki ezt kétségbe vonja az teljesen hülye.

2013. jún. 17. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
45%
Szerintem az normális hogy egy lány külsője is fontos.
2013. jún. 20. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!