Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ilyen testem van így szőke...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen testem van így szőke hajjam a arc is hasonló ekkora mellekkel meg minden. De a pasim szerti a nagy melleket nekem meg nincsenek akkorák. Attól imádja a testem meg minden van okom írígykedni más nőkre?

Figyelt kérdés

[link]



Utolsó szőkét nézzétek.göndör.


2013. júl. 18. 01:39
 1/4 A kérdező kommentje:
Az arcom a középsőrehasonlít inkább
2013. júl. 18. 01:40
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
osem fogom tudni megérteni hogy attól függetlenül hogy a pasid a nagymellű nőkre gerlyed miért ne tudna téged elfogdani olyannak amilyen vagy!?végülis ha szeret ..akkor úgy szeret ahogy vagy ..(ez egyéni vélemény) L
2013. júl. 18. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az bizony elég nagy mellnek tűnik. Amúgy ha rád gerjed, akkor nem mindegy?
2013. júl. 18. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

téged szeret nem a melleidet, ha a nagy mellekre gerjed akkor verje ki rá, hisz az is egy más érzés mint ha szerelemből csinálná, és ez nem azt jelenti hogy rád már nem gerjed vagy nem szeret.. minden pasi megnézi a jó mellű jó seggű nőket, még ha nem is veszed észre.. én is megnézem őket, még ha barátnőmmel vagyok is.. ezt el kell fogadnod, ez nem bűn, nem megcsalás.


22/F

2013. júl. 24. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!