Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van olyan, hogy senki sem néz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan, hogy senki sem néz meg, vagy csak én nem veszem észre?

Figyelt kérdés

28 éves nő vagyok.Két kisfiam van,általában mindig velük vagyok.Csinosan öltözködöm,adok magamra.Nem állítom,hogy tök jó nő vagyok,husis is egy kicsit,de igényes.A párommal nem túl jó a kapcsolatom.Ezért is esne jól ha néha érezném,hogy na valakinek tetszem,de ezt sosem veszem észre.

Férfiak!Ti egyálltalán észre vesztek egy nőt ha gyerekekkel van?


2013. júl. 18. 13:37
 1/4 anonim ***** válasza:
persze... :) biztos megnéznélek :)
2013. júl. 18. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha csinos vagy, és vonzó nő, a pasik biztos megfognak nézni, akár gyerekkel vagy, akár nem... főleg, hogy még csak 28 vagy, ne érezd magad öregnek.

a férfiak vizuális típusok :)

2013. júl. 18. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
:) köszi
2013. júl. 18. 13:41
 4/4 anonim ***** válasza:

Igen, meg szoktam nézni mindenkit aki tetszik. Természetesen kisgyerekes anyukákat is, de az mégis más - nem olyan feltűnően, kihívóan, mint egy ugyanolyan korú, ugyanolyan alkatú egyedülálló nőt, aki esetleg még keresi is a (szem)kontaktust a másik nemmel.


27F

2013. júl. 18. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!