Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ha egy lány és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ha egy lány és fiu egy osztályba járnak 1 éve és összejöttek majd nemrég szakitottak és mostis egy osztályba járnak van eséy rá vagy gyakori az hogy ismét összejöjjenek?

Figyelt kérdés
2009. okt. 20. 18:04
 1/6 anonim ***** válasza:

Velem is volt ilyen. Én személy szerint már biztosan nem jönnék össze újra a sráccal, mert van bennem annyi tartás.

Szóval szerintem nem nagyon jellemző, de egyénfüggő.


16/L

2009. okt. 20. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Esély az van rá, de nem hiszem hogy jó ötlet lenne újra összejönni vele. Valami oka volt, hogy szakítottak, és nem hiszem hogy annyit változott volna a dolog (nemrég szakítottak) hogy a kapcsolat a helyes vágányra térjen. Szerintem más felé kellene nézelődni;)

De ha úgy érzi/érzed hogy ő az Igazi ne hagyd futni!:P

2009. okt. 20. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
az ok annyi volt h nem szeret de amig együtt voltunk minden jo volt meg összeillünk stb. cak ennyi h a srác nem szeret és ezután gyerekes modon le nyomorákozottt meg azt mondta h szar a személyiségem :/ de már bocsánatot kért meg a haverjainak annyit mond h talán egyszer belémszeret megint...
2009. okt. 20. 18:27
 4/6 anonim ***** válasza:
Törném ketté..
2009. okt. 20. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
megint? hogy tudna belédszeretni megint ha sosem szeretett? ne légy buta, hagyd őt, találsz te sokkal jobbat;)
2009. okt. 20. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
szeretett vagyis neki csak egy fellángolás volt aztán meg ugyérezte hogy nem szeret és vége.... de kb járáss előtt egy évvel már 2x akart járni én meg visszautasitotta most meg mindeketten akartuk
2009. okt. 20. 20:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!