Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerelmes belém vagy csak a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes belém vagy csak a kinézetembe? Csak szexre kellek neki?

Figyelt kérdés

Ez a fiú egy 27 éves foglalt fiú.

Már 8 hónapja ismerem. Mikor először meglátott,úgy nézett,hogy már nekem volt kellemetlen és ha nem szólnak hozzám rászoltam volna,hogy mit bámul ennyire! Ö kezdett el velem beszélgetni, mikor meglát mindig mosolyog, néz,szinte ragyog a szeme,van,mikor becéz,(de azt mondtam neki ne becézgessen) minden alkalmat megragad,hogy a kezemhez érjen és ilyenkor mindig szorítja (persze nem erőszakosan), simogatja, bele szokott simogatni a tenyerembe (amiről én úgy tudom,hogy azt jelenti szexelne) és elviseli ahogy viselkedem vele,pedig már leidiótázta, leb*ziztam,patkánynak és féregnek is hívtam már,kicsúfoltam is, sőt már megmondtam neki,hogy én nem fogok vele kezdeni, és ma már azt is momdtam neki ,hogy remélem soha többé nem jön ide,(itt, errefelé dolgozik,de már a főnökének is mondtam küldje el)nem hiányzik menjem oda, ahol én!

Az igazsághoz hozzátartozik, hogy egyszer megcsókolt de előtte megkérdezte hogy akarom-e és hogy engedem?

És a csók az isteni volt...de azóta (5 hónapja) semmi se volt mert nem engedem közel magamhoz (pedig beleszerettem)és ezt meg is említette,hogy nem lehet közel kerülni hozzám mert nem engedem.



2013. júl. 18. 18:35
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/78 anonim ***** válasza:
Szeret
2013. júl. 18. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/78 anonim ***** válasza:
100%
Ha csak a szex érdekelné, valószínűleg nem próbálkozna hónapokig, keresne könnyebb prédát. Az nem tiszta, hogy "foglalt" férfi miért ostromol más nőt.
2013. júl. 18. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/78 anonim ***** válasza:
Ha komolyan érdekelnéd, már kidobta volna a másik lányt.
2013. júl. 18. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/78 A kérdező kommentje:

3# válaszoló:

gondolom te sem hagynád el a biztosat a bizonytalanért. ..

Ugyanis én állandóan elküldöm.

2013. júl. 18. 19:38
 5/78 anonim ***** válasza:
bele szokott simogatni a tenyerembe (amiről én úgy tudom,hogy azt jelenti szexelne) Na ezt hol olvastad? Lehet csak koszos volt a tenyered. GONDOLKOZZ!
2013. júl. 20. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/78 A kérdező kommentje:

Úgy hallottam hogy azt jelenti.

Nem piszkos a tenyerem elég sokszor mosok kezet! Talán túl sokszor is ...

Olyan kedves válaszolok írjanak,akik a kérdéshez tudnak hozzászólni nem fikázni! Köszi!

2013. júl. 21. 13:38
 7/78 anonim ***** válasza:

Előző vagyok.

De űristen, értelmetlen a kérdés, vagyis tulajdonképpen, hülyeség volt feltenned. Csak egyszer gondolkozz.

Mégis mi a lótúrónak teperne utánad hónapokon át, ha csak, D.GÁSRA kellesz neki?

2013. júl. 22. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/78 A kérdező kommentje:
Talán azért mert csak szórakozott!
2013. júl. 23. 06:45
 9/78 anonim ***** válasza:
Nők... sokat kombináltok..... xD
2013. júl. 23. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/78 A kérdező kommentje:
Ez nem kombinálás. Ez tény.
2013. júl. 23. 21:25
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!