Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A 'szerelem', mint fogalom,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A 'szerelem', mint fogalom, manapság leginkább olyan, mint egy nagyvilági divat magazin?

Figyelt kérdés

Az érzések szép lassan kihalnak,teljesen átveszik a hatalmat a testi vágyak, a szexualitás, a megfelelési vágy, és a csomagolás. Néha úgy érzem magam, mint egy árucikk, akit végigmérnek a férfiak... és igen ő tetszik... és miért? mert van melle, nem több 60 kg-nál, hosszú a haja... Igen és fordítva is így van.

Nektek erről mi a véleményetek?


2013. júl. 18. 20:27
 1/9 A kérdező kommentje:
egy kicsit lehet zavarosan fogalmaztam bocsi...csak arra gondoltam, hogy olyan érzés, mintha egy termék lennék, aki ha megfelel a szabványoknak akkor van esélye, és a minőség meg nem számít
2013. júl. 18. 20:29
 2/9 anonim ***** válasza:
Azt, hogy igaz! nagyon várom azt a nőt aki olyan mint te...érdekes, hogy az ilyenek mindig a szobájukban vannak és csak a szarokkal lehet megismerkedni. 20/f
2013. júl. 18. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
van mellem(jó nagy),a fenekem is formás,a hajam is hosszú,mégsem egyéjszakára kellek,megbecsülnek úgyhogy nem csak a világban kell hibát keresni hanem magadban is
2013. júl. 18. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
azért szerencsére nem haltak még ki az érzelmek :)
2013. júl. 18. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy van bennem hiba, ez elég alapvető, mivel emdber vagyok, és minden emberben ott van a romlás, csak tőlünk függ mennyit engedünk neki.
2013. júl. 18. 20:32
 6/9 anonim ***** válasza:
na igen,én is pontosan ezt érzem...itt már nem számítanak a belső értékek,csak a külsőségek..és hányingerem van ettől! az egy dolog,hogy legyen valaki szép,csinos..de mik ezek az elvárások? mindenkinek a nagy mell kell,meg labda popsi! rendesen leszólnak amiért nekem is kicsi a mellem..
2013. júl. 18. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Akszidentális Errőr ***** válasza:
De, szerintem meg számít a minőség is. Persze vannak emberek, akiknek csak szexre kellesz, és nekik jobb esetben csak a "szabványok" fontosak (rosszabb esetben meg csak az, hogy vaginád legyen), de aki komoly kapcsolatot szeretne, annak bizony a belső is nagyon fontos.
2013. júl. 18. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Igen,ma már a szeretlek szó odaáig süllyedt hogy ha már pl.:egy fiú le akar fektetni egy lányt akkor már így úgy szereti,de vannak olyanok is akik ezt a szót még komolyan használják.
2013. júl. 18. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Én még hiszek a szerelemben, és még nagyon sokan Magyarországon! Aki elkezd érzések nélkül élni, az lassan, de kiüresedik..

Kívánom, hogy te is szeretetet keress, akkor azt fogsz találni.

2013. júl. 27. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!