Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért mulik el mindig a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mulik el mindig a szerelem? Csak én voltam olyan hülye, hogy mindenben összeilletünk, és azt hittem örökké? más ugyse hozza ezt a szintet, mi értelme igy a létezésemnek, halálomig csak szenvedni meg koppanni? 19F

Figyelt kérdés

2012. okt. 4. 14:19
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

szegeny..

sajnos sokaknak csak egy szo az "orokke"...

2012. okt. 4. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy jó kérdés, de sajnos ilyen az élet. Dehogynem fogja hozni...ha újra szerelemes leszel eszedbe sem fog jutni már ez a lány :)
2012. okt. 4. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

ezt még most érzed. mert friss a szakítás.

Magam is voltam így, és jött egy jobb....

2012. okt. 4. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Egy elcsépelt közhelyes szó.... nagyon kevesen gondolják igy is ....
2012. okt. 4. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Mi is azt hittük a barátnőmmel....de rájöttünk,hogy nem így van sajnos...Fiatalok vagyunk még.És a végét járja a kapcsolatunk.

14/F

2012. okt. 4. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Egy siránkozó 19 éves fiú....

Semmi nem tart örökké, és a kapcsolatok nagy részében a felek megcsalják egymást, hazudnak egymásnak.

2012. okt. 4. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Hát köszönjük az infót utolsó! Ettől most mindenki megnyugodott. Főleg szegény kérdező..Miért kell még egyet belerúgni?

Ha mindenki így állna hozzá, hogy úgyis lesz megcsalás, hazugság, akkor senki nem járna senkivel.

Te meg kérdező! Ne legyél ennyire magad alatt , tudom könnyű mondani. Viszont a szakításba senki nem halt még bele, csak veszettül tud fájni. De nem tart örökké, ha nem süllyedsz bele az önsajnálatba.

2012. okt. 5. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Reénie: nem azért vagyunk itt, hogy vigasztaljuk a másikat, hanem azért, hogy hasznos válaszokat tudjunk adni a kérdéseire.

Ideje neki is kinyitnia a szemét, és nem összetéveszteni a való világot valamilyen romantikus filmmel.

2012. okt. 5. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Nem hinném akkor sem, hogy ki tudod jelenteni, hogy lesz megcsalás meg hazugság, eddig minden embert meg nem ismertél. Ami ugye tudjuk lehetetlen.

Részemről lehet nem kapott egészen hasznos választ... de legalább nem írok neki ilyen hülyeségeket, hogy mindegy mit csinálsz, úgyis lesz megcsalás és stb...

Valóban az élet nem romantikus film, de nem is olyan fekete-fehér, ahogy te állítod..

Nem veszekedni szeretnék...

2012. okt. 5. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

"Semmi nem tart örökké, és a kapcsolatok nagy részében a felek megcsalják egymást, hazudnak egymásnak."


Reni: bizonyára ezt a mondatom értetted félre. Pusztán annyit írtam, hogy "a kapcsolatok nagy részében", ami nem azt jelenti, hogy "minden kapcsolatban". Ezt érvként hoztam fel az "azt hittem örökké" mondatára. Élvezze addig, amíg tart, ilyen egyszerű.

2012. okt. 5. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!