Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 1 éve levágattam a hosszú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

1 éve levágattam a hosszú hajamat tüsire a barátnôm kedvéért, megkérhetem most én ugyanerre ôt? 21F

Figyelt kérdés

4 éve élünk boldog kapcsolatban (ő 20 éves) és minden teljesen rendben köztünk. Remekül érezzük magunkat egymás mellett, mindig odafigyelünk a másikra, illetve gyakran barangolunk különféle helyekre.



1 éve levágtam a hosszú, madnem derékig érö hajamat, mert megkért erre a barátnőm. Akkor azt mondtam, megteszem érte, mert szeretem őt és ha neki így jobb, akkor levágatom. Nagyra értékelte ezt tőlem és azt mondta, ő is meg fogja válltoztatni a külsejét ha megkérem erre, mert tudta jól, mennyire szerettem a hajamat, mégis megtettem érte. Bármit kérhetek tőle, öltözködés, frizura, fülbevaló, meg fogja tenni értem.


Nos, azt szeretném kérni, hogy vágja le a derékig érő haját és neki is legyen nagyon rövid tüsi, 1-2 centis. Még sosem volt rövid hajú barátnőm, pedig mindig is szerettem volna, szerintem nagyon vagány és úgy gondolom, van olyan szép az arca hogy neki is jól álljon! (Amúgy is egy belevaló, bevállalós lány) Természetesen nem szeretném ráerőltetni, ha ő nem akarja nem leszek csalódott, de úgy érzem, egy megkérdezéssel még nincs semmi gond! Nekem is majdnem addig ért, mint amekkora neki jelenleg. És a 4 év alatt sokmindenről tudtunk lemondani a másik érdekében.


Ti mit gondoltok erről? Szerintetek megkérdezhetem?


2013. júl. 18. 23:24
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
88%
Megkérdezheted, de ne számíts igenre. Nekem derékig érő hajam van és soha, senki kedvéért nem vágatnám le. Azért egy lánynak kicsit más tüsire levágatnia, mint egy fiúnak...
2013. júl. 18. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
72%
Semmit ne tegyél meg egy nő kedvéért. Úgy járkálj ahogy neked jól esik. Szerintem most jól megszívtad mert a barátnőd nem fogja levágatni a haját az egyszer biztos. Ha pedig erősködsz akkor inkább szakít veled azon okból, hogy nem őt szereted és meg akarod változtatni, te meg ottmaradsz rövid hajjal megfürödve.
2013. júl. 18. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
84%

megkérdezheted

de azért egy lánynak vmilyért fontosabb a haja

ha már rövidet szeretnél, inkább kérj először állig érőt

2013. júl. 18. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
72%
kérni kérhetsz, kapni nem kapsz max.
2013. júl. 18. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Ha levágatnám valaha is a hajam, csakis akkor tennék így, ha nekem lenne kedve hozzám, én akarnám. Az, hogy esetleg ez a páromnak is tetszene, csak a hab lenne a tortán. Ha bizonytalankodnék, nem vágatnám le, akkor sem, ha felvetné. Az ilyen "megtettem a másik kedvéért valamit ezért én is kérek valamit" dolgok nekem nem szimpatikusak, de ti tudjátok. Max. említsd meg, hogy megnéznéd őt rövid hajjal, és úgyis meglátod, mit reagál. De ne arra hivatkozz, hogy te is megtetted, az nagyon csúnyán venné ki magát.
2013. júl. 18. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
54%

Szerintem nem elég nyomós ok az, hogy még nem volt rövid hajú barátnőd.

Nekem furcsa, hogy meg akarjátok változtatni egymást, olyan érzésem van, mintha ezzel tesztelnétek, ki mit tesz meg a másik kedvéért... Szerintem inkább hanyagoljátok ezt a megváltoztatósdit.

2013. júl. 18. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

hát én a helyedben 1 évvel ezelőtt elhagytam volna a barátnődet és megkerestem volna engem. derékig érő haj egy pasin? vegyen feleségül!


komolyra ordítva a szót. persze megkérheted. hogy megteszi-e, az már más kérdés (az én hajam csípőig ér... nem tudok olyan dolgot mondani, amiért levágatnám). viszont ha nem teszi meg, azon elgondolkoznék a helyedben, hiszen ő ajánlotta fel. ha ilyenekben nem állja a szavát, akkor lehet másban sem fogja...


19/L

2013. júl. 18. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Nem tanácsos megkérned, egy lánynak azért sokkal másabb a rövid haj, mint a fiúak.

Szerintem ne kérd meg. :)

2013. júl. 18. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

6 éven át hosszú hajam volt. Sok lény mondta, sőt valaki kérte is, hogy a rövid lenne, összejönne velem.


Beintettem. Nem vagyok csicska.

2013. júl. 19. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Sziasztok!



Ma beszéltem erről a dologról a kedvesemmel és azt mondta, örömmel megtenné!

Egészen egyszerűen azt mondtam neki amit a tegnapi 23:37 es kommentelő javasolt, "Szeretném őt megnézni rövid hajjal", amire azt felelte, már régóta akarja a dolgot ő maga is! (Szándékosan egy szóval nem említettem neki a "Cserébe azért amiért én is levágtam a hajam" dolgot, ahogyan javasoltátok)


Azt mondta, nagyon unja már a hosszú haját és még úgy sem volt neki sosem ilyen rövid, szeretné kipróbálni! Úgy fogalmazott, az csak hab a tortán hogy én is szeretném! Ha minden igaz, hétfön megyünk is közösen a fodrászhoz és letolja a derékig érő haját 1–2 centis tüsire. :)

2013. júl. 19. 18:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!