Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Gyakoris álszentség? (rövid...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gyakoris álszentség? (rövid kérdés, hosszú magyarázat)

Figyelt kérdés

Ha valaki meg kérdezi, mit gondolnak róla, ha ő szűz 30 évesen és nő, vagy ha picik a mellei, mindenki nyugtatgatja, hogy nem gond.

De a való életben az ilyen nőket nem nézik sokra.

(azért a nőket írom, mert abban van a legnagyobb eltérés)

Most akkor vagy a legnyomibbak válaszolják ezt, vagy hogy megnyugtassák az illetőt, vagy miért?


2013. júl. 11. 11:45
 1/7 anonim ***** válasza:
Inkább h megnyugtassák őket, igaz a kis mell nem hátrány, de h még 30 évesen szűz ott már van valami kis gubanc...
2013. júl. 11. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nem álszenteskedünk. A való életben egyszerűen több az olyan ember, aki no tolerancia elven van mint a rendőrség.


Bocs a hasonlatért, álmomban elkaptak a zsaruk o.O

2013. júl. 11. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Gyakoris kettős mércét is említsük meg. Csajokat tényleg nyugtatják, de ha csávó jön fel hasonló bajokkal (kis farok, szűz 28 évesen) akkor máris megy a "HAHAHAHAHAH LÚZER HAHAHAHAHA" kórus.
2013. júl. 11. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nem a pszichológus lélekápoló félórája van a GYK-n. Mindenki azt mondja, amit gondol, tapasztal.


Ha valaki 30 évesen szűz, azzal valami gond van: akár férfi, akár nő.


A kis mellekért rengeteg pasi odavan. A péniszmérettel bizonyos határok között nincs összefüggés a szex minőségével.

2013. júl. 11. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

" bizonyos határok között" :D


16-20 között nincs alatta már instant vereség, felette meg talán van még esély.

2013. júl. 11. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

3as, ez meg a másik...

Fel tettem egy kérdést, (meztelen képküldőset) mert nekem küldött egy házas nő.

És amíg el nem magyaráztam, hogy kaptam, és nem osztom, addíg felháborodtak, hogy milyen perverz is vagyok...

De ha nő lettem volna,tuti kérnek is, nem hogy leszóljanak...

2013. júl. 11. 12:34
 7/7 Akszidentális Errőr ***** válasza:

Röhejes, mikor így különválasztjátok, hogy "gyakorin" meg "való életben". A gyakorira nem való életbeli emberek pötyögnek? A való életben most x számú ember ott ül a gépe előtt, és megírja, hogy mi van...


Ennyi.


Sokan vagyunk, valakinek ez a véleménye, valakinek meg amaz (a harcos nőknek meg amazon).

2013. júl. 11. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!