Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehetséges, hogy én tényleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges, hogy én tényleg magától a szerelemtől félek, és nem attól, hogy mi lesz utána?

Figyelt kérdés

Olvastam itt olyan kérdéseket, hogy félnek az emberek a szerelemtől, de aztán mindegyikből kiderült, hogy valójában nem is ettől félnek, hanem, hogy mi lesz, ha szakítanak, hogy mennyire fog fájni.


Eddig egy kapcsolatom sem volt (bár mindig is szerettem volna, mindig azt vártam, hogy milyen lesz, ha majd lesz), és most megismerkedtem egy sráccal, akivel lehetne belőle több is, de egyszerűen félek. Ott tartok, hogy mégsem akarok kapcsolatot (nem hittem volna, hogy valaha ilyet mondok), egyszerűen félek vele találkozni, mert félek, hogy mi lesz, ha komolyabbra fordul.


De én nem attól félek, hogy mi lesz ha szakítunk (tisztában vagyok vele, hogy ez benne van a pakliban), mindig is úgy gondoltam, hogy még ha csúnya véget is ér, akkor is megérte. (Aztán lehet, hogy nem, ezt nem tudom, mivel nem volt még benne részem, de most így gondolom.)


Eddig azt hittem, hogy az lehet a baj, hogy nem merek megnyílni, de ezzel a sráccal nagyon jót beszélgettünk, és akár már most meg is bíznék benne.


De akkor mi lehet a baj? Miért nem akarok szerelembe esni? Most mikor végre lehetne, hirtelen nem akarok/nem merek... Nem tudom, mit tegyek. Tudnék ezen változtatni?


17/l



2013. júl. 19. 12:23
 1/3 anonim ***** válasza:

Ne félj a szerelemtől és egy kapcsolattól nem olyan rossz az! :)

Ha úgy érzed lehetne valami akkor ne hagyd a dolgot annyiban. :)

Igaz amit írsz, hogy benne van egy kapcsolatba, hogy csúnya véget érhet de az is, hogy nem!!!

Szóval ne parázz engedj az érzelmeidnek! :)

2013. júl. 19. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ugyanígy vagyok én is... 19 éves vagyok, voltak fiúk az életemben, de semmi komoly. Most érdeklődik egy srác irántam, és én is rettegek. Pedig nekem is szimpatikus. Bár nálam az is közrejátszik, hogy félek, hogy szakítunk (vicces, mikor még csak holnap lesz az első hivatalos találka) meg a csalódástól. Meg attól, hogy mégsem olyan jó, mint amilyennek elképzelem... :/
2013. júl. 19. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, a biztatást, és második, neked meg sok sikert ma a találkához! És ne félj attól, hogy mi lesz majd, ezt most úgysem tudhatod! Vicces, hogy most ezt én mondom, de adj egy esélyt (magadnak?). :)
2013. júl. 20. 10:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!