Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy búcsúzzak el a "szerettei...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy búcsúzzak el a "szeretteimtől"?

Figyelt kérdés
Egyszerűen nem bírom tovább ezt az egészet, ma még elköltözök. Egész nap egyedül leszek itthon, szóval végre alkalmam van rá. Nagyon messzire fogok utazni, soha többet nem fognak látni vagy beszélni velem. Vajon lenne értelme írnom neki valami búcsúlevél szerűséget? A reakciójukat rá én már úgy sem fogom látni, de gondolom amiért próbáltak velem foglalkozni néha ennyit igazán megtehetnék, hogy nem szó nélkül megyek el. Barátaim nagyon nincsenek, nekik nem szólok, inkább itt a családra gondolok. Ők majd megtudják úgyis, hogy már nem vagyok itt, felesleges felhajtást meg el szeretném kerülni.

2013. júl. 19. 13:33
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
Búcsúlevelet mindenképpen hagyj nekik, amiben elmondod mit miért teszel, és nyugtasd meg őket, hogy minden rendben lesz, ne aggódjanak.
2013. júl. 19. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
Hova mész? Lehet, hogy megyek én is! :D
2013. júl. 19. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
mindenképp írj valamit. Hogy miért döntöttél így, azért köszönd meg, hogy segítettek, meg ilyenek, de azt ne mond el hova mész
2013. júl. 19. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, de ez hülyeség. Nem menekülhetsz el a problémák elől. Majd te is rájössz.
2013. júl. 19. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
Szerintem a ketegóriát a családhoz kellett volna tenned de mind1 a lényeg hogy igen illik el búcsúzni egyébként hány éves vagy mert én egy 17 éves lányra vagy fiúra tippelnék, de akkor az egész csak azért van mert kamaszodsz.
2013. júl. 19. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 A kérdező kommentje:
Előbb utóbb oda megy mindenki, csak én egy kicsit előbb.
2013. júl. 19. 13:37
 7/28 anonim ***** válasza:

Levél nélkül nehogy el menj, egy gondoskodó szülőnek ha eltűnik a gyereke az az első hogy bejelenti az őrsön hogy eltűnt a fickó...!

Meg te sem lehetsz ennyire kegyetlen, nem kell ódákat zengeni, csak annyit hogy te most rohadtul elmész, jobb lesz mindenkinek, vigyázol magadra, fogsz egy jó csajt, és majd ha jössz akkor jössz, kész.

2013. júl. 19. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
emo style :D azt hittem már nem divat :D
2013. júl. 19. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
Szedd össze magad, ilyen könnyen nem lehet feladni semmit. Legszívesebben átnyúlnák a monitoron és fejbe csapnálak.
2013. júl. 19. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
Ird meg mi van odaát
2013. júl. 19. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!