Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nektek hány évesen, és hány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek hány évesen, és hány hónap/év járás után engedték meg a szüleitek, hogy a párotoknál aludhassatok? Hogy sikerült meggyőzni?

Figyelt kérdés

Én 16 vagyok (szeptemberben 17), és hát ugye anyukám nem engedi meg, hogy ott aludjak, és nem tudom, hogy győzzem meg, hisz avval érvel, hogy terhes leszek, de hiába magyarázom neki, hogy fogamzásgátlót szedek és emellett óvszerrel is védekezünk, akkor is fél, és nem tudom hogy lenyugtatni. Barátom szüleivel is beszélgettek erről, és ők megengedték, hogy egymásnál aludjunk, de nálunk nem lehet. Eddig úgy nézett ki, hogy ott aludhatok de újra meggondolja magát. Holnapi napról lenne szó. Hogy tudnám szerintetek meggyőzni? L/16

u.i.: fél éve vagyunk együtt



2013. júl. 19. 18:56
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

ezt nem értem, ha nappal dugtok nem fél, hogy terhes leszel?


Nekem egyébként 17 évesen engedte meg, 4 hónap után

2013. júl. 19. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
67%
Nem értettem soha ezeket a begyöpösödött szülőket, aludj ott aztán majd elfogadja.
2013. júl. 19. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
hát ezt nem értem én se, meg nem vagyunk olyan hülyék, hogy ne védekezzünk. A barátom 20 éves, és nem az a felelőtlen. Most ugy van, hogy mehetek de nagyon ideges ez miatt.
2013. júl. 19. 19:06
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Mindegyik baratnomnel mas volt a szisztema. Volt olyan hogy az orszag masik feleben levo lannyal szerettunk volna jarni, neki megengedtek a szulei h ismerletlenul is leutazzak hetvegere, legalabb ok is megismernek, nagyon kozvetlenek voltak bar igy felnott fejjel azert batrak is, hisz azt se tudtak ki vagyok mi vagyok es megengedtek h naluk legyek, csak ugy, mert a kislany szeret. A masik veglet mikor elso talalkozasnal felrehivott az apuka es azt mondta hogy minden csontom szetzuzza ha elveszem a lanynak, kb 6 honap utan engedtek meg hogy nalam aludjon, es nem kisebb cirkusz volt mikor megmondta nekik hogy megtortent (persze mar joval korabban, szinten ez a nappal is lehet kategoria). Egyebkent 16 evesen iszonyatosan fiatal vagy hozza hogy fogamzas gatlot szedj ez komoly hormon tartalmu keszitmeny es art a fiatal szervezetednek, de ti legalabb duplan vedekeztek, jobb mint sehogy :)
2013. júl. 19. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Már telebeszélik a fejem ilyen hülyeségekkel, barátnőm szerint "belebeszélik a hasamba a picit"..

Duplán védekezünk, de a fogamzás gátlót először ugye vasárnap vettem be, mivel 12napot késett előtte a menzim (főleg ez miatt szedem) és már ezen gondolkoztam, hogy ha kilyukadna az óvszer, ami sajna bármikor megtörténhet, a tabletta adna-e védekezést? =/

2013. júl. 19. 19:20
 6/13 anonim ***** válasza:
47%
Valószínűnek tartom,a két ős különböző kultúrával rendelkezik. A probléma gyökere itt van. Lógj el otthonról,hiányozni fogsz és utána picit szabadabb leszel
2013. júl. 19. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
hát már volt olyan, h 6 órakor nem mentem haza csak 8 kor de már ebból is gond volt =/
2013. júl. 19. 19:30
 8/13 anonim válasza:

Én 18 vagyok mégsem engedi, hogy a páromnál aludjak. De még ő sem nállam mert 2hónapja járunk és nem is szereti őt. Viszont nappal nem lehet dugni és nem lehetsz terhes? Ezt a szülői észjárást sose fogom fel.

Mondd el, hogy ha ott alszik nállatok akkor jobban szem előtt vagy, hátha ez nyugtatja a lelkét. Érezze, hogy komolyan gondolod a fiúval, nem csak a szexet :)

2013. júl. 19. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
igen, itt az a probléma, hogy nálunk nem aludhatunk, hisz ott vannak a nagyszülők.
2013. júl. 19. 20:31
 10/13 anonim ***** válasza:

én októberben leszek 17, barátom 22.

nekem 9,5 hónap után engedték meg :)

2013. júl. 19. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!