Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom három hónap járás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom három hónap járás után ma közölte, hogy szakítani akar velem. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés

Az ok:

Ő nagyon szegény és nem tud nekem mindent megadni.

Mit tegyek?


2013. máj. 19. 15:48
 1/3 anonim ***** válasza:

2 eset van, attól függően, hogy szerelmesek vagytok vagy nem. Ha nem - nincs miről beszélni.

Ha igen: nincs pénzben kifejezhető értéke - semmi pénzért nem adnám. Nincs szükségem semmire. Csak , hogy együtt legyünk, ingyen, gratis - ezeket mondanám.

2013. máj. 19. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Akik ezeket itt kérdezik, azoknak van olyan téma, kérdés, amire maguktól tudnak válaszolni? Mit akarsz, hogy itt valaki rágjon valamit a szádba?Vagy mondja meg mit érzel? Jézusom...
2013. máj. 19. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
mond ezt "Millió pénzes pasit találhatnék a világon magam mellé, és millió fiú megadhatna neked mindent, amit csak akarnék a világon. kocsit, hűtőt, mosogépet vagy akár új TV-t, de nem lennék boldog. Hisz mit ér az egész, ha nem vagyok boldog? A lelkem oly sivár és száraz lesz mint egy sivatag. A szívem és lelkem csak melletted borul virágba, és én csak melletted leszek boldog!"
2013. máj. 19. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!