Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan orvosolhatnám a hüvelyi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan orvosolhatnám a hüvelyi irritációt?

Figyelt kérdés
Aminap kellemetlenné vállt a szeretkezés, mert úgy éreztem mintha kiirritálódott volna a hüvelyem.Hogyan orvosolhatnám ezt?Lehet az oka az is, hogy nem voltam eléggé nedves,mert előző szeretkezésnél éreztem, hogy valami nincs rendjén (nem fájt csak a amikor befejeztük éreztem, hogy nem voltam eléggé nedves s azután kellemetlen volt picit) vagy talán felsértette az újjával?Volt már akivel előfordúlt ilyesmi?Betegséget viszont százas, hogy nem szedtem ossze, mert olyan helyen nem jártam.

2013. júl. 19. 19:35
 1/5 anonim ***** válasza:

sikosítóval!

persze ne most. előbb várd emg míg ez a seb begyógyul, és utánna sikosítóval esstek neki legközelebb!

2013. júl. 19. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A gombás és bakteriális fertőzést nem csak összeszedni lehet. Felborul a hüvelyflóra és máris szaporodik aminek nem kellene. Nem kell mindenkivel kefélni és idegen wcre ülni, hogy ezeket összeszedd. Irány a doki!
2013. júl. 19. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
azért kétlem, hogy valamilyen fertőzésem lenne, mert amikor nem voltam elég nedves durva szeretkezés is társúlt a dolog mellé és aztan napról napra kellemetlenebb lett picit az együttlét vele.gondolom nem volt valami egészséges az, hogy nem szüneteltem picit, hogy helyre álljanak ott lennt a dolgok.síkosítót eddig nem használtunk, mert nem igazán kellet, de most így elgondolkodva lehet, hogy majd jól jön.az érdekelne, hogy hány nap alatt múlna el meg, hogyan gyorsíthatnam fel a gyógyulast plusz hogy hüvelykúppal védekezünk az sem lehet csupa egeszseg egy ilyen irritació folyamán.mostmár enyhe nyilalás is társúl mellé.picit félek.remélem, hogy semmi komolyabb bajom.
2013. júl. 19. 20:08
 4/5 A kérdező kommentje:
és terhes sem vagyok csak így megjegyzem :D mert megszakítással párosítjuk a dolgot
2013. júl. 19. 20:10
 5/5 anonim ***** válasza:

Továbbra is fenntartom a véleményem. A durva szex, ráadásul síkosító nélkül szerinted nem elég ok a szegény flórádnak, hogy felboruljon?

2/3

2013. júl. 19. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!