Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy kis félénk lánykának mik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy kis félénk lánykának mik a céljai az életben?

Figyelt kérdés

Aki olyan csöndes, nem nagyon beszélget a többiekkel, hanem úgy elvan.. Milyen pasikat keresnek maguknak?


Mert én ismerek több ilyen nagyon szép lányt de nagyon félénkek, és a pasiaik egyátalán nem mondhatóak jóknak, és mégcsak nem is elegánsak. Miért járnak ilyen pasikkal?


2013. júl. 19. 20:56
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
56%
biztos azt hiszik, csak az jut nekik
2013. júl. 19. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
93%

Nem neked kell, hogy tetszen a pasijuk, hanem nekik. Ha nekik tetszik, akkor semmi gond.

Amúgy meg egy nőnek sok-sok célja lehet ám, és nem mind férfivel kapcsolatos.

2013. júl. 19. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Hát jó , de ha emellett tök aranyosan néz ki és csinosan is öltözik, miért áll össze egy lepukkant csávóval?
2013. júl. 19. 21:23
 4/20 anonim ***** válasza:
86%
egy közhellyel válaszolva: a szerelem vak
2013. júl. 19. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
28%
Lehet hogy nem a félénk lánykák választanak ilyen esetben?
2013. júl. 19. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
63%
Mert van egy biztos pont az életükben, aki szereti őket. Vagy nem hiszik el, hogy többet is "érdemelnének".
2013. júl. 20. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Hát ez igaz, de akkor is, egyszer élünk és azért szép lányként leélni az eletüket a "posványban" nagy hiba :s
2013. júl. 20. 18:48
 8/20 anonim ***** válasza:
86%
Képzeld magad az általad megnevezett lepukkant csávó helyébe, úgy már is más a dolog...
2013. júl. 22. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
75%

Én is félénk vagyok és elméletileg (mások szerint) egész szép.

Nekem még nem volt barátom, de hogy őszinte legyek, nem is hiányzik. Mik a céljaim? Találkozni Neymarral és Messivel, körbeutazni a világot, majd kiköltözni Rarotongára. Egyik sem áll kapcsolatban azzal, hogy félénk vagyok, sőt, még a fiúkhoz sincs közük.

2014. nov. 26. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
51%
#9 Nem vagy te félénk csak focistával akarsz dugni ennyi.
2015. jan. 9. 03:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!