Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy kis félénk lánykának mik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy kis félénk lánykának mik a céljai az életben?

Figyelt kérdés

Aki olyan csöndes, nem nagyon beszélget a többiekkel, hanem úgy elvan.. Milyen pasikat keresnek maguknak?


Mert én ismerek több ilyen nagyon szép lányt de nagyon félénkek, és a pasiaik egyátalán nem mondhatóak jóknak, és mégcsak nem is elegánsak. Miért járnak ilyen pasikkal?


2013. júl. 19. 20:56
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
64%
#10: Neked meg mi bajod van? Már álmai sem lehetnek az embernek anélkül, hogy valaki ne kötne bele?? :O Majd azt én tudom, hogy mit szeretnék, és azt is, hogy milyen vagyok. Mellesleg szűz vagyok, szóval gondolhatod, hogy nem a dugás szerepel az elsődleges céljaim között.
2015. jan. 9. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
0%
xD nem kell mérgeskedni egyből szerintem.
2015. jan. 9. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Karriert szeretnék csinálni.
2015. febr. 11. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Én kb. átlagos külsejű vékony lány vagyok. Egyesek tartanak csak szépnek. Magamat félénknek tartom, mások is ezt mondják, és hogy csendes vagyok. A célom, hogy jól végezzem a munkámat, és jó legyek az emberekkel. A barátomra azt mondják nem szép, és nem ér fel hozzám. Alapból nem merek szép pasikkal (mármint akiket tipikusan szépnek tartanak) kezdeni, nem tudok nekik hinni.
2015. júl. 4. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
50%
Azért vannak ilyen pasikkal, mert a jobb srácok csak a ribiket veszik észre.
2015. júl. 4. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
2015. aug. 22. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
36%
Egy kis félénk lányka vagyok.(kivéve otthon) és a célom a világ megmentése! 19/L (meg hogy egyenes hajam legyen és ne göndör..brühühű..nem árulom el,hogy viccelek-e vagy nem )
2015. aug. 23. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

"és a pasiaik egyátalán nem mondhatóak jóknak, és mégcsak nem is elegánsak. Miért járnak ilyen pasikkal?"


Mert nálad bátrabbak, odamernek menni, van bennük kitartás és lehet, hogy nem csak belsőleg, de külsőleg is kenderbe vernek téged!

Van még kérdésed, vagy mindenre választ kaptál?

2015. aug. 23. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
0%
szerinted miért csendesek? mert sík hülyék, buták. ha meg kell szólalni két értelmes mondatot nem tudnak kinyögni, hát ezért járnak igénytelenekkel, a sorstól szép külsőt kaptak de nem voltak ott amikor az észt osztották
2015. okt. 1. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
cél: hogy ne legyen félénk!
2015. okt. 1. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!