Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Annyira hülye vagyok?!

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Annyira hülye vagyok?!

Figyelt kérdés

Kezdjük ott, hogy Ő volt az első barátom..neki én az első barátnője..

Február.11.-én hivatalosan járni kezdtünk.

(minden tökéletes a szerelem hatalmas, majd' minden nap találkozunk..)

Május 24. ki vagyok borulva, délutánonként két hete nem láttuk egymást..

Május 25. szakítunk, barátsággal

Május 27. tökre jól elvagyunk szünetekben

Május 29. megutál valamiért, undorodik tőlem (ezt írta) amire barátnőm durván vissza ír neki a nevemben--> letöröl fb.-ról.

(utcán nem köszön, tudomást sem vesz rólam)

Július 1. Facebookon ismerősnek jelöl -->beszélgetünk.

Július 16. felszínre kerülnek a régi sérelmek, ismét letöröl, én letiltom. (eléggé megbántott)

Július 17. Át sétál/ fut a szomszéd faluból indok nélkül (ismerőse, bolt, ivó hely nincs ahova ő bemenne) elmegy előttünk 2szer is az ablakom alatt lassítva feltűnően köhögve

Július 18. az unokatesója elmeséli, hogy neki azt mondta én szakítottam vele (amúgy ő velem)


És én még mindig ezen agyalok.. egyszerűen nem értem mit akar ezzel.. esetleg ötletek..?



2013. júl. 19. 21:35
 1/9 anonim ***** válasza:
tartsd a tiltó listán. nagyon gyerekes a viselkdesése
2013. júl. 19. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
92%
Júli 19. Kur va meleg volt ma.
2013. júl. 19. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Lassítva elsétált, köhögve, oda-vissza? :O Biztos valami átkot mormogott magában.:D Éjfélre meghalsz:D Ne haragudj, de ez a mondat kiakasztott.xD

De megértelek, kérdezd meg tőle személyesen, hogy MIT AKAR? Aztán meglátod.:)

2013. júl. 19. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Nem az az átkozódós típus.. :DD

Amúgy az a baj hogy az egyetlen barátom (fiú) aki jóban van vele egyszerűen megmondta hogy felejtsem el mert nem érdemel meg.. de basszus akkor is szeretem..xd

Mellesleg nem volt ma olyan meleg sztem..:D

2013. júl. 19. 21:42
 5/9 anonim ***** válasza:

Július 19. Kiírtam ezt a kérdést, hogy mindenki láthassa, hogy az ő hibája.


Viccet félretéve:

Kell vagy nem? Ha nem kell, ne foglalkozz vele. Ha kell, akkor meg majd ha megint keresne, reagálj rá.

2013. júl. 19. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Tisztára mint valami mexikói szappanopera xd de egyébként szerintem is kérdezd meg tőle, hogy mégis mi a fa*zomat akarsz meg mit járkálsz utánam, ha szakítottál velem?!
2013. júl. 19. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Nem az ő hibája.. kettőnké..;)

Mellesleg csak akkor vettem észre mikor már elment..

2013. júl. 19. 21:53
 8/9 anonim ***** válasza:
Az én első kapcsolatom évekig tartott! Ti meg bénáztok. Süllyedj inkább el szégyenedben.
2013. júl. 20. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Ennek örülök kedves utolsó, de nem fogok elsüllyedni.. nincs miért szégyenkeznem.. ;)
2013. júl. 20. 20:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!