Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szokott valaki használt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szokott valaki használt bugyit, harisnyát vagy combfixet venni?

Figyelt kérdés

2013. júl. 19. 22:14
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem is lenne pár eladásra ítélt darabom.
2013. júl. 19. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Harisnyát meg combfixet azért nem, mert könnyen sérül, lehet szakadt stb. Inkább megveszem a kínai olcsóbbat újat, ha nincs drágábbra pénzem, minthogy használtat vegyek.

A bugyi meg olyan intim testrészt fed,hogy nem szívesen szednék össze semmi bacit. Kitudja ki hordta előtte, az ilyen butikok sem teljesen tiszta helyen tárolják. Higiénia szempontból nem tudom elképzelni... Még ha kimosom magas hőfokon is bizonytalanul venném fel...

Bár ma már a kínaiba is egy normális női bugyi 400 Ft-nál kezdődik...egyszerűen megfizethetetlen egy minimálbért kereső családban. :\

2013. júl. 19. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
én ismerek oylan lvetemült lábimádóakat, akik elég jó összegeket fizetnek egy egy használt nylonharisnyáért!. :D
2013. júl. 19. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Megvan, mivel fogok bizniszelni :)


19/L

2013. júl. 19. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Igen szoktam! Miért? Lenne?
2014. dec. 22. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!