Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Olyan létezik, hogy megtalálta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Olyan létezik, hogy megtaláltam az igazit?

Figyelt kérdés
Ezen az oldalon szinte mindenki csak panaszkodik tapasztalataim szerint. De én meg vagyok elégedve az életemmel, magammal is, a párommal is. Mindent megteszünk egymásnak kölcsönösen, kedves velem, megértő és jó vele a szex. Persze mindenhol akadnak problémák, de azok jelentéktelenek. Szerintetek ez normális, hogy minden jól működik? Mert annyi panaszt meg önbizalomhiányos embert láttam ezen az oldalon, aki nem talál pasit vagy csajt, hogy kezdem úgy érezni, hogy 1 vagyok a sok közül aki meg van elégedve az életével. És remélem mások is pozitívabbak lesznek:)
2013. júl. 19. 23:18
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem te vagy az egyetlen, csak a többiek nem használják blogként az oldalt.
2013. júl. 19. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
örülj neki
2013. júl. 19. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Szerinted azok akiknek nincs gondjuk minek vannak fent?
2013. júl. 19. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Szerintem ha minden tokeletes lenne nem tennel fel ilyen kerdest
2013. júl. 19. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Nem kértem kritikát először is. Másodszor pedig csak azért írtam le a gondolataimat, mert szeretnék segíteni azokon az embereken akik önbizalomhiányban szenvednek, hogy ne adják fel! Na mindegy, miért kell egyből támadni?
2013. júl. 19. 23:23
 6/10 anonim ***** válasza:
nézd örülnöd kéne ennek és mi is nagyon örülünk de hogy őszinte legyek tojok erre rá. ha annyira jó lenne minden nem itt csesznéd el az idődet hanem most is vele lennél vagy minimum a barátnőiddel.
2013. júl. 19. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Szerintetek ez normális, hogy minden jól működik?


- Átmenetileg az. De el fog múlni.

2013. júl. 19. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem volt itt semmi támadás, csak rávilágítottam, hogy nem tettél fel érdemi kérdést, illetve a kifejtős részben rögtön meg is válaszoltad magadnak.
2013. júl. 19. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
HIHI érdekes válaszok:D kicsit megértőbb és értelmesebbekre számítottam, de semmi gond:)
2013. júl. 19. 23:27
 10/10 anonim ***** válasza:
majd elmulik...
2013. aug. 22. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!