Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Létezik, hogy már most megtalá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik, hogy már most megtaláltam a nagy Ő-t? Lehetséges hogy összeházasodunk majd, és nem tévedünk?

Figyelt kérdés

A barátommal több mint 9 hónapja járunk. Mióta megismertem, halálosan belé vagyok zúgva, úgy mint Ő belém, és ez az érzés egyre csak nő benne és bennem is. Ő már a házasságról beszél, meg arról, hogy milyen jó lenne már megkérni a kezemet. Én is be vagyok zsongva, hogy milyen jó lesz majd vele élni, családot alapítani vele, mindig vele lenni, stb, de félek beleélni magam teljesen. Bízom benne 100%osan, csak elég fiatalok vagyunk még, és néha elgondolkodok rajta, hogy mivan ha mégsem lesz házasság, közös élet, mert mondjuk megunjuk a veszekedéseket?! Sokat veszekedünk, de még legtöbbször veszekedés közben is imádom a fejét:D Én nem tudom elképzelni nélküle az életem, és úgy gondolom, ő se nélkülem. Senkit nem tudok mondani, aki jobb Nála(még vmi híres jóképű modellt se, mert Nála jobb nincs...). Imádjuk egymást, de még fiatalok vagyunk.. de már úgy szeretnénk összekötni az életünket, talán hogy biztosan tudjuk: mostmár tényleg nem engedjük el egymást soha (bár így is tudjuk, de ez mégis más érzés lenne). Ugye létezik, hogy 17 évesen megtaláltam a nagy Ő-met?!!

Én most 18/L, ő pedig 19/F.


2011. jún. 22. 23:45
 1/5 anonim ***** válasza:
Legyen úgy, ahogyan szeretnéd. Bár nekem ennyi idősen nem jött össze. 5 évig tartott a "nem kell más"-szerelem. És igazából bánom is hogy ennyi időt pazaroltam rá. Igen, ma már így látom. De szerintem sok házasság fiatalon, meggondolatlanul kötődik. Érdekes, hogy a szüleim és a szüleim korúak akiket ismerek mind boldog házasságban élnek, de pl. unokatesóim házassága mind megromlott.
2011. jún. 22. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
akár hiszed, akár nem ugyanez a helyzet velem a veszekedéseket leszámítva, ugyanis azok nincsenek és nem azért, mert elnyomjuk magunkban, ha valami baj van, hanem mert nincs rá okunk. egyébként én is elég bizalmatlan vagyok ezzel kapcsolatban, szerintem te se vedd készpénznek, hogy össze fogtok házasodni, mert addig annyi minden változhat még. persze, lehet, hogy igen, meg tényleg ő a nagy ő, de biztos válasz erre a kérdésre nem fog soha érkezni.
2011. jún. 22. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Igazából még szinte gyerekek vagytok. Nem lehetetlen, de kicsi az esélye. Majd 10 év múlva megmondod, hogy melyikünknek van igaza.
2011. jún. 22. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is ilyen helyzetben vagyok, mint Te, bár mi régebb óta vagyunk együtt, és a szerelem azóta is töretlen, szóval az évek ezen mit sem változtattak... :) úgyhogy én hiszek az ilyesmiben, remélhetőleg megtaláltátok egymásban a nagy Ő-t :)

Viszont ha elfogadsz egy tanácsot, ne házasodjatok össze még semmiképp, szép az a 9 hónap, de ez még nem elég ahhoz, hogy meghozzátok ezt a döntést. Persze nagyon romantikus gondolat egymáshoz láncolni a szíveteket már ilyen fiatalon, de enélkül is élhettek együtt :) (és ha tegyük fel mégis valami baj van, nem kell 25 éves korodra elváltnak lenned)

A korotokból gondolom, hogy nem éltek együtt (bár lehet, hogy tévedek :) ), előbb a hosszabb távú együttélést próbáljátok ki szerintem, ha úgyis minden helyzetben azt érzed, hogy igen Ő az, akkor pedig semmi akadálya, és biztos nagyon boldogok lesztek! :)

2011. jún. 23. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Hát figyelj... unokatesómék 15-16 évesek voltak, amikor elkezdtek járni, 8 év után összeházasodtak, most pedig 2 kisfiúval élnek boldog családi életet. Szóval megtalálni meg lehet.

Viszont mondhatom a szerelem kémiai oldalát is... egy fenil-etil-amin nevű hormon most épp körtáncot jár a szervezetedben, kb 1,5 évig, ugyanis akkor kezd visszaállni a szintje a normálisra. Én azt javaslom, hogy a megismerkedésetektől számított 2 évig ne házasodjatok össze, mert nem biztos, hogy nem a hormonok beszélnek belőletek. Ha mindenképp akartok valamilyen köteléket, akkor keressetek valami nagyon szép, romantikus helyet, ahol szerelmet fogadhattok egymásnak... lesz is kötelék, de nem lesz hivatalos, így bármikor meggondolhatjátok magatokat. Aztán ha már teljesen totálisan biztosak vagytok a dolgotokban, akkor mehet a hivatalos esküvő. Legalábbis szerintem. Mindenesetre sok boldogságot nektek!

2011. jún. 23. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!