Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Menjek, ne menjek Tusványosra?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Menjek, ne menjek Tusványosra?

Figyelt kérdés
Szal mondta egyik haverom ha van kedvem menjek velük Tusványosra (ez egy ilyen fesztivál szerűség asszem xd) csak nemismerem a haverjait meg nemis nagyon voltam ilyen helyen és az a kérdésem megéri elmenni? Haverjait nem ismerem azért parázok inkább majd hogy fogok kijönni velük.. meg ilyenkor mindenki bebasz? xd bebaszva se voltam még ... ja és hogy ide illjen a kérdés ott lehet csajozni ? xd
2013. júl. 20. 00:28
 1/3 anonim ***** válasza:

Korod?

Ha 16 felett vagy, illene már úgy egyszer, haverokkal istenesen bebaszni, nem bonyolult az.

Én a helyedben elmennék, de mondom, nem tudom mennyivel vagy nálam idősebb, stb.

16/F

2013. júl. 20. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Menj, nem rossz az, meg jobb, mintha gép előtt ülnél egész nyáron. Meg kell ragadni a lehetőségeket! Csajozni? Igen, személyesen lehet a leginkább.
2013. júl. 20. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
16 volnék énis, ezt a havert is most ismerem 1 éve mert a múlt tanévben lett osztálytársam (én csapódtam az osztályba szakma váltás miatt .. )
2013. júl. 20. 00:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!