Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiatal lányok, a nagyon fehér...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiatal lányok, a nagyon fehér bőrű fiúk tényleg nem vonzóak manapság, menjek el szolizni?

Figyelt kérdés
Kicsit zavar, hogy nagyon fehéer a bőröm, mert mostanság mindenfelé a barnított srácok a menők, a cigók, meg a négerek is kapottak és állítólag azért vanez, mert a barna bőr jobban vonzza a lányokat, mint a fehér, vagyis minél erősebben barna a bőrszín, annál nagyobb vonzalmat éreznek a lányok egy ilyen fiú iránt. Mert akkor én elégg megszívtam, hogy genetikailag anyám nagyon fehér bőrét örököltem, ami ráadásul érzékeny is. Akinek kell kép írjon priviben!
2013. júl. 9. 21:43
 1/9 anonim ***** válasza:

"vagyis minél erősebben barna a bőrszín, annál nagyobb vonzalmat éreznek a lányok egy ilyen fiú iránt"



Ritka nagy butaság és tévedés.

2013. júl. 9. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Inkább a szolizott bőr a csúnya, a fehérrel semmi baj nincs, nekem jobban tetszik mint a barna.
2013. júl. 9. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
A putriban biztos kelleni fogsz a cigányasszonyoknak.
2013. júl. 9. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Akkor miért látom facebookon is, hogy a hozzám hasonló nagyon fehérbőrű fiúk között van a legtöbb magányos, akinek nincsenek lány hódolói?! Sőt egyik lánytól azt is hallottam, hogy mindig a fehérbőrű fiúk a rondák. Na vajon ez miért lehet, ha nem a bőrszín miatt?! Mert nem hiszem, hogy véletlenül mindig pont a nagyon fehérbőrű fiúk lennének arcra rondák.
2013. júl. 9. 21:54
 5/9 anonim ***** válasza:
Én kifejezetten a nagyon fehér bőrt kedvelem. :))
2013. júl. 9. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

én nagyon szeretem a hófehér bőrű pasikat :)

ne általánosíts, minden embernek más tetszik, ne állj be a majmokhoz, felesleges szoliba menned.

2013. júl. 9. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

hát a fehérbőrrel még nincs gond, de ha kimész egy kicsit a napra, és egyből leégsz, az szerintem már visszataszító, aki ilyen két színű piros-fehér. föleh ha mondjuk rád ég egy póló. a szoli meg elvileg arra is jó, hogy "előkészíti" a bőrödet, szóval egy két (rövid!) alkalom után már meg lesz az alapszined, és nem égsz le olyan könnyen, nappal is rátudsz barnulni, de akár a kertbe is kifeküdhetsz napozni, de azt is csak kevés időre, naptejjel. és szerintem szolitól is el lehet érni egy normális barna/ barnább szint (nem sárga!), csak nm kell tulzásba vinni. és bocsi de szerintem is vonzóbb a barna bőr, nem néger, nem cigány, hanem nnapon. barnult vagy kreol bőrű.

ja és nem védem a szolit, még sosem szoliztam, nem is szeretnék, nincs rá szükségem, de van akinek tényleg jót tesz :)

2013. júl. 9. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Végig se olvastam, olyan hülyeség már a kérdés is! Mit meg nem adnák azért, ha fehérebb bőröm lehetne! Így nem vehetek fel akármit, mert le cigóznak... A lányoknál meg változó ez szerintem, ízlés kérdése.
2013. júl. 9. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Én imádom a fehér bôrû fiúkat. Ne menj el szolizni!!

16/L

2013. júl. 10. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!