Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez mi volt? Nem értem (többi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez mi volt? Nem értem (többi lent)

Figyelt kérdés
Elmentem egy fürdőbe 4 napra. Az ilyen helyeken szoktam szemezgetni helyes fiúkkal :DDD De csak szemezek vele egyet aztán örökre el is felejtem. De ezúttal egyszer nem így történt. Egyszer szemezgettem egy fúval, aztán másnap is meg harmadnap is. És a harmadik napon úgymond beleszerettem. Tudom, hogy hülyeségnek hangzik, de ez van. Olyat éreztem mint amikor legutóbb szerelmes voltam. Ha rá gondoltam a hasamban elkezdtek a lepkék csapkodni meg ilyesmik... Pedig még a nevét sem tudtam! Aztán amikor reggel felébredtem, elképzeltem egy ilyen romantikus történetet ahogy megismerkedünk meg ilyenek...értitek... És utána már nem voltam "szerelmes" belé. Ezt még mindig nem értem. pedig nem is volt olyan irtózatosan helyes. Nem volt ronda de voltak nála helyesebbek is. Ja és még egyet megemlítek, hogy volt egy ikertestvére is és én csak belé voltam szerelmes és az ikertestvérébe pedig nem. pedig pontosan ugyanúgy néztek ki. Csak a fürdőnadrágjukról tudtam őket megkülönböztetni. Bocsi, hogy hússzú lett. A válaszokat előre is köszi :)

2013. júl. 20. 11:25
 1/5 anonim ***** válasza:
Cuki ;) szerelem :3
2013. júl. 20. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ez a fiú tetszett neked, már első látásra beleszerettél. Ez teljesen normális. Ha még a fürdőben vagy, akkor próbálj szóba elegyedni vele, hátha lesz valami. ha már nem vagy a fürdőben, akkor reménykedj, hogy még látod őt, vagy újból menj el a fürdőbe. Biztosan összejön valami kapcsolat, meglátod. :)
2013. júl. 20. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
ez csak fellángolás :D
2013. júl. 20. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Fellángolás-rövidített "nyári románc"! :D
2013. júl. 20. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Igazából tényleg láttam mégegyszer! Teljesen máshol, teljesen más időben, teljesen más emberekkel körülvéve de láttam. Pont ugyanabba a boltba jött be mint én. És láttam rajta, hogy ő is észrevett engem. De nem történt semmi azóta sem tudom a nevét és ő se az enyémet. Még mindig ezért fáj a szívem. Hogyha lett volna egy kicsit több bátorságom talán össze is jöhetett volna valami... :(((
2014. márc. 17. 18:32

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!