Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lanyok, ti hany eves kortol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lanyok, ti hany eves kortol kezdtetek a borotvalast Ott?

Figyelt kérdés
én már elkezdtem 13/L
2013. júl. 20. 13:41
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Jól tetted!!
2013. júl. 20. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
én is ennyi évesen kezdtem
2013. júl. 20. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
13-14. Mióta van ott fekete szőr.
2013. júl. 20. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

miota kijott az elso szorszal, kb 13 evesen..

20/L

2013. júl. 20. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem teljesen fölösleges az egészet, ennyi idősen, én csak a bikinivonalamat borotválom még mindig, pedig 17 éves vagyok. Azt persze természetesen igen, mert hát hogy nézne ki, ha kikandikálnának a fürdőruhából a kis szőrszálak, de az egészet addig nem fogom, amíg nincs valaki, aki látná is. Néha próbáltam, de utána iszonyatosan irritáló, és én ebből tök fölöslegesen nem kérek köszönöm. Rövidebbre viszont szoktam vágni azért.
2013. júl. 20. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
51%
14 éves lehettem, amikor a bikinivonalamat borotváltam, aztán 16 évesen lett az első barátom, akkor már nullásra verettem :D
2013. júl. 20. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

az 5ös válaszolóval egyet értek. én is akkor kezdtem el borotválni, mikor jött az első olyan barátom, akivel komolyabbra is fordultak a dolgok, nem csak egymás kezét fogtuk. addig tényleg felesleges, csak rövidre nyírtam, meg a bikinivonalamat borotváltam.

22L

2013. júl. 20. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Már miért lenne felesleges? Már bocsi, de én például magamért csinálom, mert nekem így kényelmes, így tetszik. Ha nem szedném le, akkor szúrna, meg húzódna is.

Ha szőrösen lenne kényelmes, nem változtatnék rajta más kedvéért.

2013. júl. 20. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
hát, ha neked így kényelmes, akkor hajrá. amúgy, én inkább azt tapasztaltam, hogy akkor szúr, ha teljesen csupaszra van borotválva, és nő vissza, az meg minden, csak nem kényelmes, legalábbis nekem. :D
2013. júl. 20. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Igen a borotvától tényleg szúr, mikor elkezd kinőni. Ezért gyantáztatom. (Így azért már kicsit más.) Kérdező, neked is a gyantát ajánlom, vagy ha bírod, akkor az epillátort.
2013. júl. 20. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!