Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Volt már olyan veletek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Volt már olyan veletek, hogy több év ismeretség után kezdett egy lány tetszeni/vagy akkor kezdtetek járni?

Figyelt kérdés
Mi az igaz abból, hogy ha egy fiú most nem akar tőled semmit, akkor soha sem fog? 16/L

2013. febr. 6. 08:12
 1/5 anonim ***** válasza:
nekem volt egy lánybarátom születésemtől kezdve ismerem és múlt nyáron beleszerettem és elbasztam a 15 éves barátságunkat, akkor voltam túl rajta mikor egy másik lánybarátommal igen sokat találkozgattunk és hát az hosszú sztori a lényeg hogy az a barátság is tönkrement tehát barátságból lehet szerelem de szerelemből barátság nem
2013. febr. 6. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Semmi nem igaz az állításból, bőven van példa az ellenkezőjére. Az emberek változnak, emiatt is lehet.


A párom már akkor fel akart szedni, amikor megismerkedtünk, de mint kiderült, csak szexet akart, mert egyébként léha, felületes libának tartott. Eltelt néhány év, ő is változott, én is változtam, most már a világ legjobb szerelmespárja vagyunk :)

2013. febr. 6. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem volt régi lány ismerősöm, barátom, akivel aztán összefeküdtünk :D
2013. febr. 6. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
11 éve osztálytársam egy lány, az első 9 évben rohadtul nem bírtuk egymást, egymáshoz sem szóltunk. Aztán tavaly elkezdett közeledni felém, de nekem fura volt, és akkoriban csak az ilyen Megan Foxokat vettem észre, úgyhogy lekoptattam. ebben az évben jöttem rá, hogy életem legnagyobb hibája volt, mert amikor csak tehetem, őt nézem, minden egyes szavát imádom, és legszívesebben vele lennék egész nap, de gondolom már késő... Erről ennyit.
2013. febr. 8. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mi még nem jöttünk össze, de az általános iskolából ismerjük egymást. És akkoriban a "Hello, Hello"-n kívül semmit sem beszéltünk. Aztán nemrég valamiért felvettük egymással a kapcsolatot, és hamarosan lesz a 2 randink. A vonzalom megvan.
2013. febr. 8. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!