Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Srácok! Mikor ti először...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok! Mikor ti először egyedül aludtatok a barátnőtökkel, egyedül voltatok otthon?

Figyelt kérdés
Megbeszéltem a barátnőmmel, hogy együtt aludnánk, barátnőm szülei is belementek, de az a baj, hogy anyukám is itthon lenne, mivel elég kicsi a lakásunk (78 m2) ez nem kis kellemetlenséget szülne. Ti hogy kérnétek meg anyukátokat, hogy menjen el éjszakára?
2013. júl. 20. 16:17
 1/3 anonim ***** válasza:
nem
2013. júl. 20. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

mi van, menjen el éjszakára az anyukád????

mert te a kukacodat beleakarod lógatni a bnődbe????

ha ezt nekem te felhoznád, ki is raknálak egyből, otthonról!

alkalmazkodj, és csendben legyetek, örülj, h esetleg ezt megengedi anyukád!

2013. júl. 20. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk 50 m2-s a lakásunk, ez két szoba, fürdő, WC, konyha és közlekedők, nem értem, hogyan ne férnétek el hárman a ti lakásotokban, nehogy már kicsi legyen. Ha a hangok miatt aggódsz, az már más kérdés. Mi úgy oldottuk meg, hogy napközben (hétvégénként) jött át hozzám a barátnőm, anyának elmondtam, hogy szeretnénk kettesben maradni, és megkértem, hogy menjen el bevásárolni, moziba, rokonokhoz, barátokhoz, sétálni, stb. Ittalvás csak egyszer történt, de akkor éjjel hoztam haza a barátnőmet egy buliból, mikor anya már aludt, és halkak voltunk. Nem akarlak elkeseríteni, de éjszakára elég necces elküldeni valakit :/
2013. aug. 21. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!