Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Srácok, titeket zavar, gáznak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bino kérdése:

Srácok, titeket zavar, gáznak tartjátok, ha a barátnőtök szeret és sokat is olvas?

Figyelt kérdés
Nagyon sokan gáznak tartják, hogy szeretek olvasni, és még többen meg akartak változtatni emiatt, amit nem tettem meg. Mostmár számtalan ilyen után érdekelne, hogy tényleg ennyire gáz az olvasás?
2013. júl. 20. 19:06
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Én tudnám értékelni :)
2013. júl. 20. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Szerintem nem gáz. Kifejezetten szimpatikus.

Viszont az zavarna ha nem lennének közös programok az olvasás miatt.

2013. júl. 20. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 Szaszi23 válasza:
Ne változz meg senki miatt! Ha valaki igazán szeret akkor olyannak szeret amilyen vagy és nem akar megváltoztatni...Szerintem egyáltalán nem gáz. Hány éves is vagy?
2013. júl. 20. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Nem az.
2013. júl. 20. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

érdekes felfogású emberek lehetnek.

Nem gáz.

2013. júl. 20. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Nem egyáltalán nem tartom gáznak, sőt mondjuk úgy romntikus vagy érzéki együtt olvasni akár teljesen más könyvet is aztán utána elbeszélgetni róla hogy na kiben mit váltott ki az olvasott mű, sosem tiltanám úgymond meg ha lenne most barátnőm hogy olvasson mert a szellemi táplálék is fontos, sőt ha már választani lehet inkább olvasson mint a 123. helyszínelőt izgulja végig aztán lehet én vagyok prűd...
2013. júl. 20. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
15 éves vagyok, de a tvájlájttal kíméljetek.
2013. júl. 20. 19:13
 8/14 A kérdező kommentje:
Nem szoktam itthon ülni, szeretem a programokat, de szeretek egy jó könyvvel elnyúlni a fotelban.
2013. júl. 20. 19:17
 9/14 anonim ***** válasza:

Olyannal ne foglalkozz, aki azért blamál, mert olvasott vagy. Az nem normális :D

Én is rengeteget olvasok, és nem érdekel, ha valakinek nem tetszik. Aki azért cikiz, hogy mivel töltöm a szabadidőmet (és nyilvánvalóan senkinek nem ártok ezzel), arra nekem nincs szükségem az életemben. Olvass csak, csajszi :)

2013. júl. 20. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Miket olvasol egyébként? :)
2013. júl. 20. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!