Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerelmeslevél, hogyan?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmeslevél, hogyan?

Figyelt kérdés
Elküldi a posta a levelet, ha nem írom rá, hogy ki a feladó, csak a címzettet?

2013. júl. 20. 21:07
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
miért ne küldené?
2013. júl. 20. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
de édes:)
2013. júl. 20. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Elküldi igen :)
2013. júl. 20. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Elküldi, ez tényleg aranyos:)
2013. júl. 20. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
*.*
2013. júl. 20. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Remélem örülni fog :))
2013. júl. 20. 21:12
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Remélem nekem szánod a levelet. :D Irigylem a lányt, aki majd kapni fogja, ráadásul a hagyományos módon, postán! *.* Olyan romantikus. :)
2013. júl. 20. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Istenem! Hát én több száz szerelmes levelet írtam a későbbi nejemnek, ő meg válaszolt mindre (a kilencvenes években)! Romantikus az biztos, de ma már kicsit macerás, mert "lassú". 2 napot biztos várnod kell a válaszra, ha nem többet.


Vegyél szép borítékot és papírt, ha tudsz, ne sajnáld rá a pénzt! Én még képeket is fénymásoltam rá és nyomtatóval címeztem meg a borítékot. Mindig egyedi levelet kapott, minden lány csodálta, aki látta (a kollégiumban).


Sok sikert hozzá! Biztosan értékelni fogja!


Én egyszer úgy kaptam meg a levelemet valakitől, hogy a becenevem volt ráírva (Pumukli) a pontos címmel. Biztos jót röhögött a postán mindenki. Tehát kiviszik, ne aggódj!

2013. júl. 21. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!