Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az, hogy kinek ki tetszik,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az, hogy kinek ki tetszik, milyen szintű ember, miért kellene, hogy összefüggjön azzal, hogy ő maga milyen szinten van?

Figyelt kérdés

Itt most a "túl jó nő a csajom" tipikus esetére gondolok. Tehát arra, hogy ha adott egy jobb külsejű ember (főleg nő), akkor az csak egy legalább olyan jó küllemű és képességű férfiba tud szerelmes lenni.

Ebben én azt nem értem, hogy ehhez mi köze lenne az ember saját külsejének? A "tetszés" elvileg az agyban dől el és ha tegyük fel, egy adott belsőjű embernek megtetszik xy, akkor ha ő az agya körül elcserélné a karosszériát, akkor máris meg kellene undorodnia attól az embertől, csak mert hirtelen sokkal tetszetősebb lett?

Remélem, érthető a kérdésem, érdekelne a téma.



2013. júl. 20. 22:05
 1/7 anonim ***** válasza:

Főleg más emberek szoktak ilyeneket mondani, féltékenységből hogy

"uuu de helyes pasi, de milyen randa a nője"

vagy "aaaa de jó nő, de figyeld milyen gáz pasival van"

2013. júl. 20. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom, de nálam az van, hgoy félek a szép lányoktól, ösztönösen kerülöm is őket, van, hogy egy szép lány jön velem szembe és hirtelen nem bírok levegőt venni egy pár másodpercig, nem értem miért van ez, pedig elvileg nem bántanak. :D Mondjuk én elég alacsony srác vagyok, sosem tartottam emiatt sokra magam. Pedig sokan mondják, hogy az én fajtámra buknak a mai csajok, én mégsem ezt tapasztalom, bár elég rejtőzködő életet élek, elvonulok magamnak a szobámba. :D Amúgy meg szerintem egy szép lány tudja, hogy szép, sok fiú állja körben, nyilván a szép, helyes fiúk közül fog válogatni ösztönösen. Én be is érném egy átlagos lánnyal, nem kell nekem tökéletes külsejű lány, meg hát én sem vagyok tökéletes, bár gyúrok az izmokra, meg szeretnék kockás hasat is, fejem az meg eléggé el van cseszve hatalmas orr, elálló fülek. XD
2013. júl. 20. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
2-es, én arra akartam célozni ezzel a kérdéssel, hogy a tetszés belülről jön. Ha nekem tetszik egy lány, akkor tetszik, attól függetlenül is, hogy elvileg "nem kellene.2 Ugyanígy a lányoknál is el tudom képzelni, hogy valaki nem egy trendi fickó, mégis sokkal könnyebben megnyeri magának a lányt, mint egy "mai kor gyermeke."
2013. júl. 20. 22:30
 4/7 anonim ***** válasza:

Nálam összefügg azzal, hogy én milyen vagyok. Főleg belülről, ha nincs egy közös témánk sem mert Éjjel-nappal Budapesten vagy mi a sz@ron szociálódott (hozzáteszem viccből jó nézni néha hülye műsorokat, de akinek csak ez a napi téma...), meg nem tud másról beszélni csak valóságshowkról, vagy gyúrásról vagy Dj-kről akkor tudom, hogy nem hozzám való. (nem kevesebb mint én, csak nem nekem való). Tehát igen én igényelem, hogy képességeiben, intellektusában, műveltségben legalább egy szinten legyünk.

Mi köze a saját külsőhöz? :D hát remélem nem sok, mert nem szeretnék egy derékig érő hajú pasit, aki olyan vékony mint én XD :D Hogy ki tetszik nekünk, az meg szerintem sok mindentől függ.

19/L

2013. júl. 20. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
58%
Ha én tudok időt és energiát szánni arra, hogy jól nézzek ki, akkor nyilván ezt tartom igényesnek és vonzónak. Soha nem tudnék olyan férfihoz hozzáérni, aki elhízott, undorító helyeken szőrös vagy ízléstelenül öltözködik. Ne kirakatbaba legyen, de az emberben azért van egy bizonyos szépérzék amit a saját külsejével is igyekszik közvetíteni, ezért nem hiszem hogy sokan találnak vonzónak egy náluk "színvonaltalanabb" embert. Ugyanez vonatkozik a belsőre is, ha nem egyezik az érdeklődési körünk és nincsenek hasonló értelmi képességeink, akkor esélytelen a dolog.
2013. júl. 21. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

a csajom bombanő én meg bomba alakú vagyok xD

annó azt mondták hogy max 2 hónapig leszünk együtt mert hogy én hozzávaló vagyok... mindenki pofára esett... eddig 17 hónap :D fckyea.


éljenek a magabiztos és csúnya emberek :D


ennyit tudok magunknak mondani: szép nem vagy, hülye ne legyél.

2014. márc. 16. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
*mert hogy én NEM hozzávaló vagyok
2014. márc. 16. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!